بازی Dragon Ball Z: Kakarot با بیشترین تخفیف در فروشگاه آمازون در دسترس قرار می‌گیرد

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

عنوان Dragon Ball Z: Kakarot از زمان انتشار در ماه ژانویه برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی، هرگز با قیمت کمتر از ۴۰ دلار فروخته نشده است. اگر تاکنون موفق به تجربه‌ی این بازی اکشن نقش‌آفرینی فوق‌العاده محبوب نشده‌اید، فروشگاه آمازون در حال حاضر نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان را با قیمت ۳۵ دلار به فروش می‌رساند.

البته هیچ‌کدام از این نسخه‌ها بلافاصله ارسال نمی‌شوند. پیش‌بینی فروشگاه آمازون این است که هر دو نسخه از بازی در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۲ آوریل ۲۰۲۰) به بازار عرضه شوند. با این وجود، شما هم‌اکنون می‌توانید این بازی را سفارش دهید. علاوه‌بر این، بعید به نظر می‌رسد که این تخفیف قیمت برای مدت طولانی ادامه یابد و تصور می‌شود که به‌‌زودی فروش آن به اتمام برسد.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot همه‌ی داستان‌های حماسی اصلی را که طی سال‌ها در انیمه‌ها و مانگا‌ها‌ (کامیک‌ بوک‌های ژاپنی) Dragon Ball Z نشان داده شده‌اند را بازگو می‌کند. خوشبختانه داستان این عنوان هم برای طرفداران قدیمی و هم برای افرادی که قصد دارند به تازگی به تجربه‌ی این عنوان بپردازند قابل قبول خواهد بود.

رویکرد جدید عنوان Dragon Ball Z: Kakarot برای یک داستان‌سرایی دیگر از سری داستان‌های حماسی این مجموعه با وجود برخی از مسائل جزئی، راضی‌کننده به نظر می‌رسد. گشت و گذار در محیط‌ها و تماشای دنیای این بازی هیجان‌انگیز بوده و ارتباط با شخصیت‌های مجموعه‌ی Dragon Ball Z و شنیدن داستان‌هایشان بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

اکنون زمان بسیار خوبی برای تهیه‌ی این عنوان است. بندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی اولین بخش از بسته‌‌ الحاقی بازی را به نام “A New Power Awakens – بخش اول” منتشر کرده است که به قلمرو Dragon Ball Super در بازی می‌پردازد. این بسته‌ی الحاقی به همراه سیزن‌ پس بازی Dragon Ball Z: Kakarot با قیمت ۲۵ دلار در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید قبل از تهیه‌ی عنوان Dragon Ball Z: Kakarot، نقد و بررسی آن را در این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید