تاریخ انتشار Dungeon of the Endless برای کنسول‌ها مشخص شد

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

شرکت پلی‌دیجیوس (Playdigious)، ناشر بازی Dungeon of the Endless، اعلام کرده است که این عنوان در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

ارسال نسخه‌ی فیزیکی بازی به عهده‌ی شرکت مرج گیمز (Merge Games) گذاشته شده است. نسخه‌ی در نظر گرفته شده برای کنسول‌ها شامل محتوای اضافی و بسته‌های گسترش دهنده‌ی منتشر شده برای بازی مانند Deep Freeze، Death Gamble و Organic Matters می‌شود. در کنار این موارد، خریداران نسخه‌ی فیزیکی بازی یک دفترچه‌ی ۱۶ صفحه‌ای از طرح‌های استفاده شده در بازی را نیز دریافت خواهند کرد. نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و  نینتندو سوییچ بازی Dungeon of the Endless به ترتیب با قیمت ۲۹٫۹۹ و ۳۴٫۹۹ به بازار عرضه خواهند شد.

شما می‌توانید خلاصه‌ای از مهم‌ترین ویژگی‌ها و همچنین تریلر منتشر شده از بازی Dungeon of the Endless را در ادامه مشاهده کنید.

چند صد نفر از مجرمین و زندانیان با استفاده از یک زندان فضایی در حال انتقال به سیاره‌ی Auriga بودند. تنها چیزی که آن‌ها از این سیاره‌ی جدید می‌دانند همان چیزهایی بود که ربات‌های مسئول زندان به آن‌ها گفته بودند: این سیاره شامل آب، آب و هوای معتدل، زندگی گیاهی و مواد معدنی مختلف برای استخراج می‌شود. در حقیقت، سیاره‌ی Auriga زمانی میزبان مسافران فضایی بوده و یک سیستم دفاعی فعال هنوز از این سیاره محاظت می‌کند. خوشبختانه تمامی سلول‌های این زندان فضایی قابلیت تبدیل شدن به یک کپسول فرار را داشت و در زمان انفجار سفینه، تمامی زندانیان به سلامت برروی نزدیک‌ترین سیاره فرود آمدند. البته آن‌ها بلافاصله متوجه می‌شوند که در یکی از ساختمان‌های مجموعه‌ی Endless و در یکی از عمیق‌ترین بخش‌های آن فرود آمده‌اند.

ویژگی‌های کلیدی:

  • یک تیم تشکیل دهید: تیم خود را متشکل از قهرمانان و شخصیت‌های مختلف که هر یک توانایی خاص خود را دارند، تشکیل دهید. آن‌ها را مجهز کرده و به ماموریت بفرستید تا توانایی‌های قدرتمند آن‌ها را یاد بگیرید. مطمئن شوید که تعادل بین مجرمین سابقه‌دار و نگهبان‌ها در تیم شما رعایت شده است.
  • سیستم دفاعی خود را بسازید: از Dust جمع‌آوری شده برای تقویت اتاق‌ها و سیستم دفاعی خود استفاده کنید. از منابعی که در اختیار دارید به درستی استفاده کنید تا از زنده ماندن اعضای تیم خود مطمئن شوید. ابزارهای دفاعی کوچک و بزرگ مختلف را ساخته و دشمنان را شکست دهید. اطلاعات مخفی موجود در محوطه را کشف و به تکنولوژی‌های قدرتمند دست پیدا کنید.
  • درهای مختلف را باز کنید: در پشت هر یک از این درها خطرات مختلفی نهفته است؛ پس خود را برای هر اتفاق ممکن آماده کنید. در تعداد بیشماری از مراحل و نقشه‌ها به اکتشاف بپردازید. کریستال خود را با شکست دادن دشمنان به خروجی مراحل برسانید. خود را به سطح برسانید تا بتوانید رازهای مربوط به سیاره و داستان آن را کشف کنید.

ویژگی‌های نسخه‌ی کنسولی

  • بهینه سازی دقیق برای کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴
  • برای اولین بار، شما می‌توانید Ayairi Whairydd را از همان ابتدا انتخاب کنید.
  • بسته‌های گسترش دهنده‌ی Deep Freeze، Death Gamble و Organic Matters نیز به بازی اضافه شده‌اند.
  • پشتیبانی از ۵ زبان زنده‌ی دنیا شامل اسپانیایی و پرتغالی

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید