با سایفر، یکی از شخصیت‌‌های Valorant، آشنا شوید

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) هر هفته با انتشار تریلرهایی جدید، شخصیت‌های حاضر در بازی Valorant را معرفی می‌کند. به لطف برگزاری بتای خصوصی و تریلرهای منتشر شده اطلاعات زیادی از این بازی تا به امروز منتشر شده است.

شخصیت این هفته، یک شکارچی مراکشی به نام (سایفر) Cypher است. توانایی اصلی سایفر Trapwire نام دارد که به شما اجازه می‌دهد یک سیم نامرئی را را در مسیر دیگران قرار دهید. اگر کسی به این سیم برخورد کند، در یک تله گیر کرده و مکان آن‌ها برروی نقشه مشخص می‌شود. علاوه بر این، اگر آن‌ها این تله را در زمان مشخص نابود نکنند برای مدتی کنترل شخصیت خود را از دست خواهند داد.

همانند بسیاری دیگر از شخصیت‌های حاضر در بازی Valorant، سایفر نیز می‌تواند از توانایی خود برای ایجاد یک دیوار استفاده کند. این دیوار دید دشمان را مسدود کرده و اگر کسی وارد آن شود، سرعت حرکت آن‌ها را نیز آهسته می‌شود. علاوه بر این، سایفر می‌تواند یک دوربین را به محیط متصل کرده و در هر زمان از آن برای مشاهده‌ی محیط اطراف خود استفاده کند. زمانی که شما زاویه‌ی دید خود را از سایفر به دوربین امنیتی تغییر دهید، می‌توانید یک دارت را به سمت دشمنان شلیک کنید تا مکان آن‌ها در نقشه مشخص شود.

توانایی ویژه و نهایی سایفر Neural Theft نام دارد. این توانایی به شما اجازه می‌دهد با استفاده از جنازه‌ی دشمنان، مکان افراد باقی مانده از تیم حریف را پیدا کنید. شما می‌توانید تریلر معرفی این شخصیت را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو

بازی Valorant تابستان امسال به صورت رایگان در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. تیم سازنده مدتی پیش تریلری نسبتا طولانی از گیم‌پلی بازی و شخصیت Phoenix را منتشر کرده بود. این بازی از زمان انتشار نسخه‌ی بتا بیش از ۱٫۷ میلیون تماشاچی را به سمت خود جذب کرده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید