گرت ادموندسون به مدیریت استودیوی کریتیو اسمبلی منصوب شد

۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

بخش اروپای شرکت سگا (Sega) دچار تغییراتی ساختاری شده است و از هم‌اکنون تیم هیتون (Tim Heaton)، رئیس سابق استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly)، را در صندلی مدیریت خود می‌بینید.

با خروج تیم هیتون از کادر مدیریتی کریتیو اسمبلی و سمت جدید او برای نظارت بر استودیوهای اسپرت اینتراکتیو (Sport interactive)، رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment)، امپلیتیود (Amplitude Studios)، هاردلایت (Hardlight) و تو پوینت (Two Point)، جای خالی او را یکی از توسعه‌دهندگان با سابقه‌ی مجموعه‌ی Total War پر کرده است.

از این پس گرت ادموندسون (Gareth Edmondson)، مدیر ارشد عملیاتی سابق کریتیو اسمبلی، کنترل کامل این استودیو را برعهده خواهد گرفت و فعالیت‌های آن در دفاتر بریتانیا و بلغارستان را هدایت خواهد کرد.

تیم هیتون، طی بیانیه‌ای در این‌باره گفت:

این موضوع در اولین رویداد Sega Dev Day سال ۲۰۱۹ مورد تاکید قرار گرفت و در آن روز تمام توسعه‌دهندگان ما گرد هم آمده بودند تا به‌طور اختصاصی درباره‌اش صحبت کنند. هدف من این است که فلسفه‌ی بهره‌برداری از دانش و تجربه‌ی چندین ساله‌ی سگا را در تمام سازمان‌بندی‌های شرکت ادامه دهم. باشد که این رویکرد به‌نفع محصولات، تجربه و مهارت کارمندان و فعالیت‌های ما واقع شود.

ادموندسون نیز در ادامه افزود:

این لحظه‌ای اساسی در تاریخ کریتیو اسمبلی به‌شمار می‌آید. هم‌اکنون که وارد سی و سومین سالگرد توسعه‌ی بازی‌ها می‌شویم، عنوان تیراندازی اول شخصی جدیدی در دست توسعه داریم و مجموعه‌ی Total War نیز به پلتفرم‌های مختلف و بازارهای جدیدی مانند چین راه یافته‌اند. ما به‌طور کامل برروی فاز بعدی برنامه‌های‌مان متمرکز هستیم و من از این‌که درجایگاهی قرار دارم که می‌توانم این مسیر رو به بالا را با استفاده از میراث و پشتیبانی تیم بااستعدادمان بنا کنم تا بتوانند بهترین نتیجه را حاصل کنند، هیجان‌زده هستم.

لازم به‌ذکر است استودیوی کریتیو اسمبلی هم‌اکنون در حال توسعه‌ی بازی Troy: A Total War Saga است که در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Lucky_Luke گفت:

  خدایی دم این ca گرم بازیای توتال وار همشون عالین مخصوصا rome2 با attila که سلسله های ایرانیم توش هستن

  0
  0
 • ALFAR3D گفت:

  این سگا یه چیبدتر از اکتیویژنه…کریتیو اسمبلی هم استدیو خوبیه ولی هر سال یه توتال واردارن میدن بیرون و جالبیش اینه قیمت نسخه های قدیمی هنوز پایین نمیاد….کرانچی که این استدیو داره ناتی و راکستار ندارن ولی نمیدونم چجوری صداشو درنیاوردن…هر چند بایاش خوب ولی یه فرمولو هی تکرار میکنن….صدای استیم که دراومده….

  0
  0
 • sasuto گفت:

  تمام نسخه های سری total war رو بازی کردم و یکی از بهترین سری های استراتژیک هست به نظرم مخصوصا نسخه ی Attila و نسخه ی قدیمی و خاطره ساز Medieval 2
  از سری Britannia هم به شدت لذت بردم چون اگه از تاریخ خوشتون بیاد به شدت از تاریخ انگلیس و اسکاندیناوری لذت میبرید
  عاشق نسخه ی Shogun 2 هم هستم که به نظرم بهترین در این سری هست ( خیلی دوست دارم یک نسخه ی کار شده ی درست و حسابی برای زمان گنپه درست کنن چون واقعا نمیشه از این تاریخ گذشت

  0
  0