ظاهراً در بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga شاهد محتویاتی از Mandalorian نیز خواهیم بود

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

از زمان معرفی بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در رویداد E3 2019، تاکنون اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر نشده است و حتی گیم‌پلی آن را نیز مشاهده نکرده‌ایم. حال به لطف ست لگوی Razor Crest، سفینه‌ی شخصیت Mandalorian، به نظر می‌رسد که این بازی جدید دارای محتویات این سریال محبوب نیز خواهد بود.

با توجه به اطلاعات درج شده برروی جعبه‌ی این ست لگو که هم‌اکنون قابل پیش‌خرید است، شما می‌توانید این سفینه را با پیدا کردن یک کد مخفی آزاد کرده و در بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga از آن‌ استفاده کنید. نکته‌ی جالب این است که به گزارش وب‌سایت IGN، این تنها راه دسترسی به سفینه در بازی است و ست‌های لگوی بعدی نیز «آیتم‌های دیجیتالی» دیگری را در بازی آزاد خواهند کرد.

بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده، اما شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر (Warner Bros. Interactive Entertainment)  هنوز تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص نکرده است. البته ست لگوی Razor Crest در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. پس احتمال دارد که بازی نیز در همین بازه‌ی زمانی در دسترس قرار بگیرد. عنوان جدید و بلند پروازانه‌ی مجموعه‌ی LEGO یک ریمستر یا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی ساده نیست. در واقع این بازی کامل‌ترین نسخه‌ی LEGO Star Wars است که شامل محتویات تمام نه فیلم اصلی Skywalker Saga می‌شود.

بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در تاریخی نامشخص از سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید