نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Final Fantasy 7 Remake به‌طور غیر مستقیم تایید شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

به نظر‌ می‌رسد که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به صورت کاملا تصادفی، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy 7 Remake را تایید کرده است.

همانطور که می‌دانید، بازی Final Fantasy 7 Remake به مدت یک‌سال در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد بود. اما مساله اینجاست که شرکت سازنده هیچ‌وقت مشخص نکرده است که در ادامه این بازی برای چه پلتفرم‌های دیگری منتشر خواهد شد؛ اما به نظر می‌رسد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی، یکی از این پلتفرم‌ها خواهد بود.

به تازگی شرکت اسکوئر انیکس، ویدیویی را به مناسبت عرضه شدن بازی Final Fantasy 7 Remake منتشر کرده است که در این ویدیو، سازنده‌ی اصلی بازی یعنی یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) از طرفداران بابت صبر کردن برای این بازی، تشکر می‌کند. این ویدیو بخش‌هایی از گیم‌پلی و صحنه‌های سینمایی بازی را نشان می‌دهد که در اوایل ویدیو شاهد نقش بستن جمله‌ی “ضبط شده‌ بر‌روی رایانه‌های شخصی” هستیم.

این مساله قرار نیست بازی Final Fantasy 7 Remake را به صورت خودکار برای رایانه‌های شخصی تایید کند و امکان این وجود دارد که شرکت اسکوئر انیکس تنها قصد داشته است تا به بازی‌بازان در مورد کیفیت نهایی بازی هشدار بدهد. همانطور که می‌دانید، تمامی بازی‌ها بر‌روی پلتفرم رایانه‌های شخصی توسعه داده می‌شوند و به همین دلیل، کیفیت بیشتری را بر‌روی این پلتفرم دارند. بنابراین این بازی کیفیت نهایی کمتری را بر‌روی پلی‌استیشن ۴ خواهد داشت.

در هر صورت، شرکت اسکوئر انیکس از آن دسته شرکت‌هایی است که از آمدن عناوینش بر‌روی رایانه‌های شخصی استقبال کرده است و باید صبر کنیم و ببینیم که در آینده در مورد عرضه‌ی بازی Final Fantasy 7 Remake بر‌روی رایانه‌های شخصی، چه تصمیمی را خواهد گرفت. شما می‌توانید ویدیوی منتشر شده را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید