Echo هفته‌ی آینده در دسترس کاربران Overwatch قرار می‌گیرد

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

شرکت بلیزارد اعلام کرده است که Echo، جدیدترین قهرمان بازی Overwatch، هفته‌ی آینده‌ی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اگرچه این قهرمان از مدتی پیش به سروهای آزمایشی بازی برروی رایانه‌های شخصی اضافه شده بود ولی حالا تمامی کاربران می‌توانند از تجربه‌ی بازی با Echo لذت ببرند.

Echo یکی از قهرمانان دسته‌ی Damage بوده و توانایی شلیک به هدف از راه دور و استفاده از بمب‌های خوشه‌ای برای نابود کردن دشمنان را دارا است. علاوه بر این، شما می‌توانید با استفاده از یک لیزر دشمنان خود را از پا درآورید. این لیزر به دشمنانی که میزان سلامتی آن‌ها کم‌تر از نصف باشد، آسیب بیشتری وارد می‌کند. در کنار این موارد، Echo قابلیت انجام پرش‌های با ارتفا زیاد را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

توانایی ویژه و نهایی Echo جالب‌ترین توانایی این قهرمان است. این توانایی به شما اجازه می‌دهد یک Clone را براساس یکی از قهرمانان تیم دشمن تولید کنید که توانایی این Clone با سرعت بیشتری نسبت به حالت عادی آماده می‌شود. حال باید منتظر ماند و دید آیا Echo، آخرین قهرمان بازی Overwath، می‌تواند هواداران را راضی کند یا خیر. این قهرمان جدید در تاریخ ۲۶ فروردین ماه سال جاری (۱۴ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت.

تیم سازنده اعلام کرده است که تا زمان عرضه‌ی بازی Overwatch 2 هیچ شخصیت دیگری برای نسخه‌ی اول سری عرضه نخواهد شد. این بازی در حال حاضر در دست توسعه قرار داشته و در تاریخی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید