Dead Island 2 برای کنسول‌های نسل بعد نیز منتشر خواهد شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

این‌طور که به‌نظر می‌رسد پس از یک نسل انتظار و بی‌خبری، درنهایت شاهد انتشار بازی Dead Island 2 برروی کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس خواهیم بود.

حتماً به‌خاطر دارید استودیوی دیپ سیلور (Deep Silver) حدود شش سال پیش در کنفرانس مطبوعاتی شرکت سونی در E3 2014 با یک تریلر هیجان‌انگیز برای اولین بار از عنوان Dead Island 2 رونمایی کرد. اگرچه اعلام شد که این بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر می‌شود اما اکنون با سپری شدن یک نسل کامل، هنوز کسی موفق به تجربه‌ی Dead Island 2 نشده است.

با این وجود آگهی استخدام اخیر استودیوی دامباستر (Dambuster Studios)، توسعه‌دهنده‌ی جدید Dead Island 2، امیدها را زنده کرده است و طبق اطلاعات به‌دست آمده از آن به‌نظر می‌رسد روزی شاهد عرضه‌ی این بازی برروی کنسول‌های نسل بعدی به‌صورت عنوانی میان‌نسلی باشیم:

به شما نیاز داریم تا تیم هنری ما را در جهت تبدیل آسمانی صاف و زیبا به جهانی تماماً آخرالزمانی در شهر نمادین کالیفرنیا برای نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی شناخته شده‌ی Dead Island رهبری کنید. این فرصتی شگفت‌انگیز برای شما خواهد بود تا رزومه کاری خود را با کارگردانی هنری عنوانی نفس‌گیر برای پلتفرم‌های فعلی و نسل بعد در استودیویی جاه‌طلب و خلاق، پرُبار کنید. آیا تجربه‌ای ثابت شده در هدایت تیم‌های هنری سطح بالا در عناوین AAA دارید؟ اگر جواب مثبت است، ما منتظر شما برای چالش بعدی‌تان هستیم.

اگرچه Dead Island 2 در ابتدا برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان معرفی شده بود اما باتوجه به آگهی بالا، می‌توانیم انتظار عرضه‌ی این بازی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس را نیز داشته باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید