استودیوی پلی‌تانیک گیمز شایعات مربوط به ساخت نسخه‌ی جدید Banjo-Kazooie را رد کرد

۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

حساب توییتر پلی‌تانیک گیمز (Playtonic Games) – استودیوی توسعه دهنده‌ی سری Yooka-Laylee که توسط اعضای سابق استودیوی ریر (Rare) تاسیس شده است – امروز به شایعات مربوط به ساخت یک بازی جدید از مجموعه‌ی ‌Banjo-Kazooie واکنش نشان داد و آن‌ها را تکذیب کرد.

از زمان معرفی رسمی شخصیت‌های Banjo و Kazooie به عنوان مبارزان جدید بازی Super Smash Bros. Ultimate، تاکنون شایعات مختلفی در مورد ساخت نسخه‌ی جدید این مجموعه منتشر شده و گمانه‌زنی‌هایی نیز در مورد انتشار نسخه‌ی ریمستر این سری کلاسیک شکل گرفته است. یکی از این شایعات به ساخت یک بازی جدید توسط پلی‌تانیک گیمز و ریر اشاره می‌کند:

من شایعاتی شنیده‌ام که مایکروسافت پلی‌تانیک را برای ساخت یک بازی جدید Banjo انتخاب کرده است… آن‌ها این موضوع را تکذیب کردند اما من مطئمن هستم که به خاطر قرارداد NDA نمی‌توانند در مورد آن صحبت کنند.

اما متاسفانه به نظر می‌رسد که به این زودی شاهد بازگشت مجموعه‌ی Banjo-Kazooie نخواهیم بود. پلی‌تانیک به تازگی توییت جدیدی را منتشر کرده است که طرفداران را قطعاً ناامید می‌کند. در نظر داشته باشید که این اولین باری نیست که این استودیو کار برروی این مجموعه را تکذیب می‌کند.

این‌ها شایعه هستند.

ما در حال کار برروی یک بازی جدید Banjo نیستیم.

ما این موضوع را شفاف سازی کردیم تا طرفداران بدون دلیل امیدوار نشوند. عذرخواهی می‌کنیم.

با این‌که توسعه دهندگان و ناشران در اغلب موارد در مورد شایعات نظر نمی‌دهند، اما عدم واکنش به این موضوعات باعث می‌شود تا طرفداران امیدوار شده و متاسفانه در نهایت ناامید شوند.

نظر شما چیست؟ دوست دارید نسخه‌ی جدید Banjo-Kazooie ساخته شود؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید