روند ساخت Cyberpunk 2077 طبق برنامه پیش می‌رود

۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 قرار بود در ماه جاری میلادی به بازار عرضه شود ولی همانند بسیاری دیگر از عناوین بزرگ امسال، این بازی نیز تا ماه سپتامبر تاخیر خورد. حال که به دلیل شیوع ویروس کرونا، کارمندان این شرکت از خانه و به شکل دورکاری برروی این پروژه کار می‌کنند، بسیاری از هواداران نسبت به این موضوع که ممکن است دوباره شاهد تاخیر خوردن بازی باشیم، نگران هستند. با این حال، به گفته‌ی استودیوی سی‌دی‌ پراجکت رد (CD Project Red)، در حال حاضر همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

در جدیدترین گزارش منتشر شده از عملکرد استودیوی سی‌دی پراجکت رد، تیم سازنده بیان کرده است که پروژه طبق برنامه پیش می‌رود و در حال حاضر دلیلی برای تاخیر خوردن بازی وجود ندارد. اگرچه تیم سازنده هیچ اطلاعاتی دیگری از بازی و روند فعلی ساخت آن را منتشر نکرده ولی به نظر می‌رسد شیوع ویروس کرونا تاثیری برروی توسعه‌ی Cyberpunk 2077 نداشته است.

حال باید منتظر ماند و دید آیا تیم سازنده می‌تواند بازی را برای عرضه در تاریخ مشخص شده آماده کند یا Cyberpunk 2077 مجددا با تاخیر روبه‌رو خواهد شد. در حال حاضر، بازی Cyberpunk 2077 برای عرضه در تاریخ پنج شنبه ۲۷ شهریور ماه سال جاری ( ۱۷ سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) برنامه‌ریزی شده است. به گفته‌ی تیم سازنده این بازی مورد انتظار در دسترس کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید