فروش Animal Crossing: New Horizons در ژاپن به ۳ میلیون نسخه رسید

۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

این طور که به نظر می‌رسد، Animal Crossing: New Horizons در مسیر تبدیل شدن به موفق‌ترین بازی تاریخ نینتندو سوئیچ است. این بازی هم اکنون به فروش بیش از ۳ میلیون نسخه‌ای در ژاپن رسیده است.

Animal Crossing: New Horizons در ژاپن توانسته بود که در عرض تنها یک هفته، به فروش ۱٫۸ میلیون نسخه‌ای برسد و از عناوین بزرگی مانند Pokemon Sword and Shield با ۱٫۳ میلیون نسخه و Super Smash Bros. Ultimate با ۱٫۲ میلیون نسخه فروش در هفته‌ی اول عبور کند. حال خبر رسیده است که این بازی از مرز سه میلیون نسخه فروش هم عبور کرده است. نکته‌ی عجیب ماجرا این است که این آمار، تنها مختص به نسخه‌های فیزیکی بازی است و فروش دیجیتالی را شامل نمی‌شود.

طبق آخرین گزارش فامیتسو، Animal Crossing: New Horizons توانسته ۳,۰۳۱,۷۸۴ نسخه‌ی فیزیکی بفروشد. Pokemon Sword and Shield از زمان عرضه توانسته به ۳٫۶ میلیون نسخه و Super Smash Bros. Ultimate هم به ۳٫۵ میلیون نسخه فروش در این کشور رسیده‌ است. این در حالی است که این دو بازی، مدت زمان بسیار بیشتری را برای رسیدن به این آمار صرف کرده‌اند.

نینتندو هنوز آمار فروش جهانی این بازی را منتشر نکرده است، اما با توجه به اینکه ماه آینده شاهد گزارش مالی سالیانه‌ی این شرکت خواهیم بود، قطعا از این آمار هم آگاه خواهیم شد. در حال حاضر تنها می‌دانیم که Animal Crossing: New Horizons بهترین شروع بین بازی‌های نینتندو سوئیچ در بریتانیا را داشته است و ۳٫۵ برابر نسخه‌ی پیشین این سری، در هفته‌ی اول فروش داشته است.

بازی Animal Crossing: New Horizons هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید