جزئیات جدیدی از بازی Little Nightmares 2 منتشر شد

۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

ویروس کرونا بار دیگر مراحل ساخت یک بازی را با مشکل مواجه کرد. امروز اخبار جدیدی از عنوان Little Nightmares 2 منتشر گردید. عنوانی که نسخه اول آن در مورد دختر بچه کوچکی بود که بارانی زرد رنگی به تن داشت و درون کشتی‌ای همراه با حیوانات خطرناکی گیر افتاده بود. با هم به جدیدترین اخبار از نسخه‌ی دوم این بازی نگاهی خواهیم انداخت.

داستان بازی در دنباله‌ی نسخه قبل، سرنوشت دختر بچه‌ی شش ساله‌ای به نام Six را روایت کرده که این بار هم Mono همراه او است. همانند نسخه‌ی ابتدایی این سری که در زمینه‌های گرافیک، صداگذاری و فضاسازی شگفت‌انگیز کار کرد، قرار است دوباره در این نسخه شاهد همان ویژگی‌ها باشیم. علاوه‌بر شخصیت اصلی بازی که توسط کاربر کنترل می‌شد، در نسخه‌ی اول شخصیت‌های بسیاری طراحی شده بودند که این عامل باعث افزایش جذابیت و ارتقای بازی در مراحل مختلف می‌شد.

Six، دختر کوچولوی نسخه‌ی اول، از توانایی‌های مختلفی در مقابله با بلایای بازی که به دنبال کشتن وی بودند استفاده می کرد. نسخه‌ی اول در محیط‌های متنوعی از جمله آشپزخانه، زندان و حفره‌ای که هیولاها درون آن گیر افتاده بودند، دنبال می‌شد. سناریو‌های بازی به گونه‌ای طراحی شده بود که باید برای نجات Six از دست Maw تلاش انجام می‌گرفت. Six پس از ملاقات با Mono می‌پذیرد که برای Lady Hum کار کند و به برج تاریک برود که توسط برودکستر کنترل می‌شد. در نسخه‌ی جدید قرار شده است که هیولا‌های جدید و شخصیت‌های تازه‌ای برای اکتشاف معلم‌ها، برودکستر‌ها و دانش‌آموزان به بازی اضافه شوند.

نسخه دوم بازی دارای سبک پلتفرمر، وحشت و بقا است که توسط استدیو‌های تارسیر (Tarsier Studios) و بندای نامکو (Bandai Namco) طراحی و منتشر می‌شود و به دلیل همه‌گیری ویروس COVID-19، مراحل طراحی به تعویق افتاد. بنابراین زمان عرضه‌ی آن نیز به تاریخ نامشخصی موکول شد.

این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. نسخه‌ی اول بازی در سال ۲۰۱۷ ابتدا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شد و پس از یک سال برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و در نزد مخاطبان بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید