تریلر فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

اخبار ، اخبار بازی ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
Call of Duty: Modern Warfare

اکتیویژن (Activision) با انتشار تریلری، فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare را رسماً آغاز کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

از مهم‌ترین تغییرات این فصل، اضافه شدن شخصیت محبوب الکس از بخش داستانی به بخش چندنفره، نقشه‌ها و سلاح‌های جدید است. سه نقشه‌ی Talsik Backlot ،Hovec Sawmill، و Aniyah Incursion به همراه دو سلاح Renetti 9 mm sidearm و the SK5 marksman rifle از همان هفته‌ی ابتدایی در دسترس خواهند بود. نقشه‌ی Talsik Backlot در واقع بازسازی همین نقشه از بازی Call of Duty 4: Modern Warfare و نقشه‌ی Aniyah Palace نسخه‌ای کوچک‌‎‌تر از نقشه‌ای به همین نام در حالت Ground War است.

 البته این تمامی تغییرات اعمال شده نیست و در ادامه‌ی این فصل نقشه‌ی Hardhat و نقشه‌ی Aisle 9 (به طور ویژه برای مود Gunfight)، چند سلاح دیگر و دو اپراتور Ronin و Iskra نیز به بازی اضافه خواهند شد.

شاید مهم‌ترین تغییر فصل سوم برای Warzone، اضافه شدن مود Scopes and Scatter Guns به بازی باشد؛ جایی که شما فقط قادر به استفاده از شاتگان و اسنایپر هستید. از دیگر تغییرات Warzone می‌توان به افزایش تعداد اعضای گروه (Squad) به ۴ نفر، تغییراتی جزئی در نقشه بازی، سلاح‌ها و وسایل نقلیه‌ی جدید اشاره کرد.

وبلاگ اکتیویژن: سیستم لوت Warzone اصلاحات مستمر خواهد داشت تا استراتژی‌های مورد اتخاذ بازی‌بازان را متنوع کند. در این صورت باید انتظار داشته باشید که هر نوع سلاحی را در بازی به دو صورت همراه صداخفه‌کن و بدون صداخفه‌کن ببینید؛ قابلیتی که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا عملیات‌ خود را در سکوت انجام دهند.

12345678910(17 رای, میانگین آرا 8٫47 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید