موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Resident Evil 3 Remake

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در اولین روزهای بهاری بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت، به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Resident Evil 3 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

بازی Resident Evil 3 Remake یک بازسازی دیگر از یکی از نسخه‌های خاطره انگیز این سری یعنی Resident Evil 3 است که به تازگی در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته و هم اکنون می‌توانید این عنوان زیبا را تجربه کنید. سری Resident Evil همیشه از موسیقی‌های بسیار خوبی بهره می‌برد موسیقی‌هایی که گاه حتی شنیدن آن‌ها دلهره‌ی عجیبی در ما ایجاد می‌کند. نسخه‌ی اصلی بازی Resident Evil 3 نیز نسبت به نسخه‌های قبلی خود دارای ستینگ تیره‌تری بود بنابراین نسبت به نسخه‌های قبلی، موسیقی‌های بازی Resident Evil 3 تم بسیار تیره‌تری داشت. این موضوع تا حدودی در ارتباط با نسخه‌ی بازسازی شده نیز صدق می‌کند و موسیقی بازی به خوبی با اتمسفر فوق العاده‌ی آن  و مراحل بازی همخوانی دارد و تجربه‌ی بازی را لذت بخش‌تر می‌کند.

بر همین اساس این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی جدید و محبوب Resident Evil 3 Remake رفته و شما می‌توانید موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید. لازم به اشاره است موسیقی‌های بازی Resident Evil 3 شامل دو دیسک می‌شود که دیسک اول مربوط به بخش داستانی و دیسک دوم مربوط به موسیقی‌های بخش چند نفره است.

دانلود موسیقی‌های بازی Resident Evil 3 Remake با کیفیت MP3

Resident Evil 3 Remake Special Soundtrack – The City Without Hope

12345678910(11 رای, میانگین آرا 8٫18 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید