تاریخ انتشار به‌روزرسانی Ships of Fortune بازی Sea of Thieves مشخص شد

PC ، Xbox One ، اخبار ، تریلر ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

تیم سازنده‌ی بازی Sea of Thieves امروز از انتشار جدیدترین به‌روزرسانی در آینده‌ای نزدیک برای این عنوان خبر داد. ضمنا برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این به‌روزرسانی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Sea of Thieves از سری عناوین جذاب به سبک ماجراجویی و اکشن است که در سال ۲۰۱۷ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان عرضه شد و خیلی زود توانست عده‌ی زیادی را طرفدار خود کند. استودیوی ریر (Rare) نیز سعی داشته تا با ساخت به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف، آمار هواداران را افزایش دهد که در این کار نیز موفق بوده است. اگر شما هم از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، Sea of Thieves را به هیچ عنوان از دست ندهید. هفته‌ی گذشته نیز شاهد خبری مبنی بر عرضه‌ی این بازی برروی استیم بودیم که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

به‌روزرسانی Ships of Furtune بازی فوق در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۲ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار می‌گیرد که از ویژگی‌های آن می‌توان به بازسازی منطقه‌ی Arena و قرار گرفتن گنج‌های جدید در آن اشاره کرد. همچنین برخی آیتم‌های جدید و کاربردی به بازی اضافه شده است که سازندگان به وسیله‌ی یک ویدئو به معرفی آن‌ها پرداخته‌اند. در پایان می‌توانید تریلر مربوط به Ships of Fortune را تماشا و دریافت کنید. مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی مذکور نیز از طریق این صفحه امکان‌پذیر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(6 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید