تکفارس؛ چهار برنامه مدیریت وظایف برای جایگزینی اپلیکیشن Wunderlist

۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

خدمات اپلیکیشن Wunderlist از ماه می سال جاری متوقف خواهد شد اما شما می‌توانید از اپلیکیشن‌هایی که در این مقاله معرفی کرده‌ایم، برای جایگزینی این برنامه و تنظیم لیست وظایف خود استفاده کنید.

کاربرانِ Wunderlist، متاسفیم؛ طبق اعلام شرکت مایکروسافت، از تاریخ چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه (۶ می) دیگر نمی‌توانید از این اپلیکیشن لیست وظایف (To-do List) استفاده کنید. این قضیه را نمی‌توان موضوعی شوکه‌کننده خواند چراکه ردموندی‌ها حدود پنج سال پیش، شرکت سازنده این برنامه یعنی ۶Wunderkinder را خریداری کردند و پس از آن، اپلیکیشن اختصاصی مدیریت وظایف خود را با نام To Do معرفی کردند که بسیاری از ویژگی‌های اپلیکیشن Wunderlist را ارائه می‌داد.

برنامه Wunderlist هنوز و تا تاریخ ۱۷ اردیبهشت (۶ می) در دسترس کاربران خواهد بود اما امکان ثبت‌نام کاربران جدید وجود ندارد. اگر برای ساخت لیست وظایف یا کارهایی که باید انجام دهید از اپلیکیشن Wunderlist استفاده می‌کنید، اینک بهترین زمان برای آن است که به فکر جایگزینی برای این برنامه باشید و از خدمات سرویسی دیگر استفاده کنید.

ما در این مقاله به معرفی چهار برنامه مدیریت وظایف جایگزین پرداخته‌ایم که امکان انتقال لیست‌های Wunderlist را نیز دارند و برای تنظیم فهرست وظایف، مناسب هستند.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «چهار برنامه مدیریت وظایف برای جایگزینی اپلیکیشن Wunderlist» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید