شایعه: اکتیویژن برای عرضه‌ی سه بازی دیگر از سری Modern Warfare برنامه‌ریزی کرده است

اخبار ، اخبار بازی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

TheGamingRevolution، فاش کننده‌ی مشهور اطلاعات مجموعه‌ی Call of Duty، دوباره بازگشته و اطلاعات جدیدی را در مورد آینده‌ی سری به اشتراک گذاشته است. با توجه به توییت‌های اخیر این کاربر، ظاهراً اکتیویژن (Activision) برای مجموعه‌ی Modern Warfare برنامه‌های زیادی دارد.

این شخص مدتی پیش در توییتر خود اعلام کرد که اکتیویژن می‌خواهد چهار بازی از سری Modern Warfare داشته باشد که داستان‌های آن‌ها به یکدیگر متصل شوند:

اخبار جدید: ظاهراً برنامه‌ی فعلی این است که چهار بازی Modern Warfare داشته باشند. هر داستان در مورد شکست دادن یک horseman خواهد بود و اطلاعات بیشتری از شخصیت‌های دیگر از جمله Sandman ،Ghost ،Soap و… را نیز ارائه خواهد داد.

TheGamingRevolution در توییت دیگری توضیح داد که دیدگاه کلی در نظر گرفته شده برای چند بازی بعدی به این شکل است. وی اضافه کرد:

مثلاً آن‌ها نمی‌خواهند Sandman فقط در یک بازی باشد. آن‌ها قصد دارند داستان تمام شخصیت‌های اصلی را گسترش دهند.

با توجه به موفقیت بالای عناوین سری Modern Warfare، کاملاً منطقی است که اکتیویژن بخواهد تمرکز خود را برروی این مجموعه قرار دهد. همان‌طور که می‌دانید، توسعه دهندگان در گذشته چندین بازی جدید از سری Call of Duty را عرضه کردند؛ از عناوین Ghosts و Infinite Warfare گرفته تا Advanced Warfare و WWII. اما این عناوین به دلایل متعددی به اندازه‌ی مجموعه‌های Black Ops و Modern Warfare به موفقیت نرسیدند و با استقبال فوق العاده‌ای روبه‌رو نشدند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، امسال شاهد نسخه‌ی ریبوت Black Ops خواهیم بود که برروی دوران جنگ سرد تمرکز خواهد کرد. این بازی که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده، قرار است تا در سه ماهه‌ی چهارم سال جاری عرضه شود. از طرف دیگر، تقریباً می‌توان با اطمینان گفت که نسخه‌ی ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 3 و دنباله‌ی Modern Warfare 2019 نیز در حال توسعه هستند.

نظر شما در مورد برنامه‌ی اکتیویژن برای سری Modern Warfare چیست؟ آیا دوست دارید به شخصیت‌های این سری بیشتر پرداخته شود؟

12345678910(18 رای, میانگین آرا 9٫22 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید