بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now اعلام شدند

PC ، PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) به تازگی بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now را معرفی کرده است. همان‌طور که قبلاً شایعه شده بود، شاهد عناوین Marvel’s Spider-Man ،Just Cause 4 و The Golf Club 2019 هستیم که از همین حالا در دسترس قرار دارند.

بازی‌ Marvel’s Spider-Man تا تاریخ سه شنبه ۱۷ تیر (۷ جولای) در دسترس خواهد بود و بازی‌بازان برای دانلود یا استریم عنوان Just Cause 4 نیز تا تاریخ سه شنبه ۱۵ مهر (۶ اکتبر) فرصت دارند. در نظر داشته باشید که شما تنها می‌توانید این بازی‌ها را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ دانلود کنید. کاربران رایانه‌های شخصی تنها قادر هستند تا عناوین گفته شده را به صورت استریم تجربه کنند.

سرویس حالا شامل بیش از ۸۰۰ بازی مختلف از کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۲ و پلی‌استیشن ۳ می‌شود که می‌توانید آن‌ها را برروی رایانه‌های شخصی یا پلی‌استیشن ۴ استریم کنید. علاوه بر این، بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ می‌توانند بیش از ۳۰۰ عنوان پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۲ را دانلود و برروی کنسول خود نصب کنند.

قیمت اشتراک ماهانه و سالانه‌ی سرویس PlayStation Now به ترتیب معادل ۹/۹۹ و ۵۹/۹۹ دلار است. البته شما می‌توانید با مراجعه به این نشانی، از دوره‌ی رایگان هفت روزه‌ی این سرویس بهره‌مند شوید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(14 رای, میانگین آرا 8٫07 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید