نسخه‌های کنسولی Saints Row The Third Remastered بر‌روی ۳۰ فریم قفل شده‌اند

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

اینطور که به نظر می‌رسد، بازی Saints Row The Third Remastered تنها قرار است از لحاظ بصری پیشرفت‌هایی را داشته باشد و میزان فریم ریت این بازی دست نخورده باقی خواهد ماند.

همانند بسیاری از بازی‌های دیگر، بازی Saints Row The Third Remastered نیز بر‌روی دو کنسول نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، میزان فریم ریت ۳۰ را خواهد داشت، اما مساله‌ی عجیب اینجاست، که این بازی حتی بر‌روی کنسول‌های قدرتمند‌تر پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس نیز همان میزان فریم را خواهد داشت و تغییری نخواهد کرد.

البته این محدودیت برای بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی اعلام نشده است و طرفداران این بازی بر‌روی این پلتفرم می‌توانند این بازی را هم از لحاظ بصری و هم از لحاظ میزان فریم، تنظیم نمایند.

همانطور که در تریلر منتشر شده از بازی مشاهده کردید، گرافیک بصری بازی در بسیاری از جهات پیشرفت‌های چشمگیری را داشته است. سیستم نورپردازی بازی ارتقا یافته است و جلوه‌های بصری واقع گرایانه‌تری را در نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی شاهد خواهیم بود و همچنین وسایل نقلیه و اسلحه‌ها نیز از نو ساخته‌ شده‌اند.

بازی Saints Row The Third Remastered قرار است در تاریخ ۲ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۲۲ می ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید