زمان مورد نیاز برای اتمام Final Fantasy VII Remake مشخص شد

PS4 ، PS4 Pro ، اخبار ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

اگر شما نیز مشتاق هستید که بدانید بازی Final Fantasy VII Remake به چه مدت می‌تواند شما را سرگرم کند، اکنون این مورد مشخص شده و باید اقرار کرد که سازندگان عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده‌اند.

بازی Final Fantasy VII Remake به تازگی نمرات بسیار خوبی را از طرف منتقدین دریافت کرده است. از همان ابتدایی که این بازی معرفی شد، بسیاری از بازی‌بازان در فکر بودند که سازندگان در چه حد می‌توانند در بازسازی یکی از موفق‌ترین بازی‌های تاریخ، خوب عمل کنند. سازندگان باید گیم‌پلی بازی را به‌روز می‌کردند، داستان را دوباره روایت می‌کردند و از همه مهم‌تر، محتویات مورد قبولی را برای بازی‌بازان فراهم می‌کردند. در این میان، به نظر می‌رسد که در تمامی این حیطه‌ها شاهد عملکرد عالی سازندگان هستیم.

طبق اطلاعاتی که تا کنون منتشر شده است، شما برای اتمام بخش داستانی بازی، بدون انجام هیچ گونه کار اضافه و گشت و گذار، حدود ۲۵ ساعت از وقتتان را باید صرف Final Fantasy VII Remake کنید. اگر کمی علاقه دارید تا در محیط بازی به جست وجو بپردازید، ماموریت‌های جانبی را انجام دهید و از محیط بازی لذت ببرید، این عدد به ۳۵ ساعت می‌رسد. اگر جزو آن دسته از هوادارن بازی Final Fantasy VII Remake هستید که می‌خواهید تمامی رازهای بازی را کشف کنید، تمام ماموریت‌های جانبی را به پایان برسانید، تمام مکان‌های مخفی بازی را کشف کنید و هیچ نکته‌ای در بازی باقی نماند که شما آن را ندیده باشید، Final Fantasy VII Remake تجربه‌ای طولانی و ۴۵ ساعته برای شما خواهد بود.

بسیاری از بازی‌بازان شروع به مقایسه‌ای این بازی با عنوان بازسازی شده توسط شرکت کپکام (Capcom) یعنی Resident Evil 3 Remake کرده‌اند که البته باید اقرار کرد با هزینه‌ای یکسان، بازی Final Fantasy VII Remake تجربه‌ای ۵ برابر طولانی‌تر از بازی سبک ترسناک کپکام ارائه می‌دهد.

به گفته‌ی تیم سازنده، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Final Fantasy VII اگرچه تفاوت‌هایی با نسخه‌ی اصلی دارد ولی همچنان تا حد زیادی به اصل و ریشه‌ی خود وفادار مانده است. بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۲۲ فروردین ماه سال جاری (۱۰ آوریل  سال۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نقدها و نمرات مربوط به این بازی را در بازسازی زیبای یک فانتزی | نقدها و نمرات Final Fantasy VII Remake مشاهده کنید.

12345678910(17 رای, میانگین آرا 8٫59 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید