فردی DOOM Eternal را در ۳۱ دقیقه به‌پایان رسانده است

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

اگرچه DOOM Eternal عنوانی خشونت‌بار با گیم‌پلی سرعتی و دیوانه‌وار محسوب می‌شود اما به‌‌نظر می‌رسد شخصی پیدا شده است که از هر فرد دیگری آن را سرعتی و دیوانه‌وارتر بازی می‌کند!

باوجود این‌که تنها چند هفته از انتشار DOOM Eternal می‌گذرد بازی‌بازی در یوتیوب با نام کاربری Distortion2 تمام تلاش خود را بکار گرفته و طی یک اسپیدران (Speedrun) موفق شده است این بازی را در کم‌تر از ۳۱ دقیقه به‌پایان برساند.

اگرچه این رکورد موفقیت بزرگی به‌شمار می‌آید اما پدیده‌ی اسپیدران مورد نوظهوری در صنعت بازی‌های ویدئویی نیست و از همین الان می‌توان با اطمینان گفت در آینده فرد دیگری پیدا خواهد که DOOM Eternal را در مدت زمانی کم‌تر به پایان می‌رساند؛ مخصوصاً که پیدایش اسپیدران با نسخه‌ی اول سری DOOM گره خورده و این مجموعه جایگاه ویژه‌ای میان هواداران این حوزه دارد.

DOOM Eternal که آخرین بازی ساخته شده توسط ایدسافتور (id Software) محسوب می‌شود هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و گوگل استدیا در دسترس قرار دارد و در تاریخی نامعلوم برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان به قلم آریا مقدم را از طریق این نشانی مطالعه و برای شنیدن و دریافت موسیقی‌های متن بازی نیز به این لینک مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید