تکفارس؛ ۱۲ بازی ورزشی iOS برای زمانی که بیشتر رویدادهای ورزشی لغو شده‌اند

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

برای پیشگری از شیوع هرچه گسترده‌تر ویروس کرونا، خیلی از مردم در سراسر جهان خود را قرنطینه کرده و از خانه بیرون نمی‌آیند. از سوی دیگر، مکان‌های توریستی موقتاً بسته شده، اکران فیلم‌ها به آینده‌ای نامشخص موکول شده و رویدادهای مهم ورزشی دنیا نیز به حالت تعلیق در آمده است. از این جمله می‌توان به لغو و تاخیر برگزاری رویدادهایی نظیر لیگ‌های معتبر فوتبالی دنیا، ویمبلدون، المپیک توکیو و باقیِ فصل NBA 2019-2020 اشاره کرد.

خیلی از علاقه‌مندانِ دنیای ورزش در این مدت، به تماشای بازی‌های قدیمی روی آورده یا پیگیر ورزش‌هایی هستند که این روزها با رعایت نکات بهداشتی لازم در حال برگزاری هستند. با این حال، می‌توانید برای جبران این خلاء به تجربه بازی‌های ورزشی روی دستگاه‌های موبایل خود روی بیاورید. بسیاری از بازی‌های ورزشی موبایل امکان تجربه مشترک با دوست یا اعضای خانواده را فراهم می‌کند که می‌تواند در این روزهای خاص برای سرگرم شدن و جبران عدم برگزاری رویدادهای ورزشی موثر باشند.

از سوی دیگر، چندی پیش کم وبر (Cam Weber)، مدیرکل گروه EA Sports در یک بیانیه مطبوعاتی که از سوی اپل منتشر شده گفته است که در روزهایی که بیشتر رویدادهای ورزشی برگزار نمی‌شوند، مردم به تجربه بازی‌های ورزشی روی موبایل‌های خود روی آورده‌اند.

مدیرعامل Playdemic، یعنی آقای Paul Gouge ضمن موافقت با این موضوع گفته است که:

چیزی که ما خیلی از بازیکنان خود شنیده‌ایم این است که بازی کردن Golf Clash همانند رقابت در زندگی واقعی است. در مواقعی مانند شرایط اکنون، ما همه به سرگرمی و تعامل انسانی نیاز داریم.

به همین مناسبت، تصمیم گرفته‌ایم تا در این مقاله به معرفی ۱۲ بازی ورزشی بپردازیم که می‌توانید آن‌ها را روی دستگاه مبتنی بر سیستم‌عامل iOS خود تجربه کنید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «۱۲ بازی ورزشی iOS برای زمانی که بیشتر رویدادهای ورزشی لغو شده‌اند» به این نشانی بروید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید