تصاویری جدید و زیبا از Xenoblade Chronicles Definitive Edition منتشر شد

Nintendo Switch ، اخبار ، اخبار بازی ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵

نسخه‌ی اصلی بازی Xenoblade Chronicles بدون شک یکی از زیباترین محیط‌ها و مناطق طراحی شده در بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی را شامل می‌شد. تیم سازنده امروز با انتشار تصاویری جدید، زیبایی هرچه تمام‌تر نسخه‌ی Definitive Edition بازی را نیز به نمایش گذاشته است.

وب‌سایت رسمی بازی Xenoblade Chronicles Definitive Edition امروز تصاویری جدید از محیط‌های این بازی زیبا را با هواداران به اشتراک گذاشته است. در این تصاویر، برخی از مناطق بازی مانند Gaur Plain، Colony 9، Satorl Marsh، Bionis’ Interior، Makna Forest و Eryth Sea دیده می‌شوند. شما می‌توانید تمامی تصاویر منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

تیم سازنده هفته‌ی پیش تایید کرده بود که برخی از ویژگی‌های بازی که در نسخه‌ی ۳DS حضور داشتند، در بازی Xenoblade Chronicles Definitive Edition در دسترس نخواهند بود. این ویژگی‌‎های شامل Collection Mode، Sound Test و پشتیبانی از Amiibo می‌شوند. اگرچه این ویژگی‌ها در این نسخه از بازی حضور ندارند ولی در مقابل، هواداران می‌توانند بخش داستانی جدید این بازی تحت عنوان Future Connected را تجربه کنند. براساس اخبار منتشر شده، این بخش از بازی از همان ابتدا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و نیازی به تمام کردن بازی برای تجربه‌ی آن نخواهد بود.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در تاریخ جمعه ۹ خرداد ماه سال جاری (۲۹ مه سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. یکی از هواداران مدتی پیش ویدئویی از مقایسه‌ی نسخه‌های ۳DS، وی و نینتندو سوییچ بازی را نیز تهیه و منتشر کرده بود که بهبود قابل توجه جلوه‌های بصری نسخه‌ی جدید را به خوبی نشان می‌داد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید