درجه‌بندی سنی Saints Row: The Third Remastered در وب‌سایت ESRB مشاهده شد

اخبار ، اخبار بازی ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

بر اساس اطلاعات جدید فاش شده، به نظر می‌رسد که ریمستر بازی Saints Row: The Third به‌زودی عرضه خواهد شد. در همین راستا، به‌تازگی اطلاعاتی از این ریمستر در ESRB، که وب‌سایت درجه‌بندی سنی‌ها محسوب می‌گردد، مشاهده است.

پیش‌تر نام  Saints Row: The Third Remastered در وب‌سایت GameFly دیده شده بود که به تاریخ انتشار ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۷ می ۲۰۲۰) اشاره داشت. حال بر اساس اطلاعاتی که در  وب‌سایت ESRB منتشر شده، این بازی قرار است برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. با این حال، تاکنون شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) این ریمستر را به صورت رسمی معرفی نکرده است.

نسخه‌ی اصلی بازی Saints Row: The Third در سال ۲۰۱۱ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و استودیوی وولیشن (Volition) وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشت. در سال گذشته نیز نسخه‌ی نینتندو سوییچ این اثر به همراه همه‌ی بسته‌های الحاقی آن عرضه گردید. پیش‌تر شرکت دیپ سیلور تایید کرده بود که در سال جاری میلادی از نسخه‌ی جدید سری Saints Row رونمایی خواهد کرد و به گفته‌ی آن‌ها این عنوان هم‌اکنون مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کند.

با توجه به اطلاعات ارائه شده، به نظر می‌رسد که وجود بازی Saints Row: The Third Remastered تقریباً تایید شده و تنها معرفی رسمی آن باقی مانده است.

12345678910(16 رای, میانگین آرا 8٫69 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید