تصاویر جدیدی از بازی The last of Us Part 2 منتشر شد

بازی محبوب و مورد انتظار  The last of Us Part 2 رسما تا تاریخ نامعلومی به تعیوق افتاد اما ناتی‌داگ به تازگی تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کرده است که شاید صبر هوادارن را برای تجربه‌ی این بازی لبریزتر کند.

مطمئنا خبر تاخیر دوباره‌ی عرضه‌ی بازی The last of Us Part 2 برای رطفداران این عنوان و کاربران پلی‌استیشن ۴ بسیار ناامید کننده بود. در حالی که قرار بود تا پس از سال‌ها انتظار بتوانند تا دو ماه آینده این عنوان منحصر به فرد استودیو ناتی داگ را تجربه کنند اما به ناگهان با تاخیر دوباره‌ی این بازی مواجه شده‌اند. اما این‌بار دلیل تاخیر نه آماده سازی بازی بود و نه مراحل ساخت آن؛ بلکه ویروس منحوس کرونا. در روزهایی قرار داریم که تمام جهان در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند و بر همین اساس استودیوی ناتی‌داگ برای اینکه تمام کاربران بتوانند به صورت هم‌زمان این بازی را تجربه کرده و از آن لذت ببرند، انتشار آن را تا تاریخ نامعلومی به تاخیر انداخت. بر همین اساس به نظر می‌رسد حداقل تا زمانی که ویروس شوم کرونا بر جهان سایه افکنده است، قادر به تجربه‌ی این بازی نخواهیم بود.

در همین حین ناتی‌داگ با تایید خبر تاخیر در انتشار بازی The last of Us Part 2، تصاویر جدید را از این بازی منتشر کرده است که شاید کورسوی امیدی باشد برای طرفداران این عنوان به شدت محبوب و مورد انتظار. شما می‌‌توانید تصاویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

12345678910(78 رای, میانگین آرا 8٫15 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید