بهینه‌ساز ۱٫۱٫۲ بازی Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

نینتندو به تازگی بهینه‌ساز جدیدی را منتشر کرده است که برخی از مشکلات فنی و باگ‌های بازی را رفع می‌کند. در ادامه به جزئیات کامل این بهینه‌ساز نسبتا کوچک می‌پردازیم.

Animal Crossing: New Horizons حالا به نسخه‌ی ۱٫۱٫۲ به‌روزرسانی شده است و یک سری مشکلات کلی، جهت بهبود تجربه‌ی بازی رفع شده‌اند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که ممکن بود رخ بدهد، این بود که بعضا حیوانات پس از دعوت شما به جزیره‌ نقل مکان نمی‌کردند و زمینی که به آن‌ها تعلق گرفته بود خالی می‌ماند. Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر یک رویداد هم با نام Bunny Day برگزار کرده است. در ادامه به مرور کامل جزئیات این بهینه‌ساز می‌پردازیم:

  1. مشکلی که باعث می‌شد پس از حذف یکی از شهروندان جزیره، خانه‌ و زمین آن‌ها غیر قابل تصرف یا تغییر باقی بماند رفع شده است و از حالا به بعد دیگر به این مشکل برخورد نخواهید کرد.
  2. مشکلی که باعث می‌شد در صورت استفاده از بلیط‌های Nook Miles، باز هم از Nook Miles و Bells شما کم شود رفع شده است.
  3. مشکلی که باعث می‌شد تا در صورت دعوت از یکی از حیوانات، آن حیوان به جزیره‌ی شما منتقل نشود، اما زمین آن‌ها خالی و غیر قابل استفاده بماند رفع شده است. متاسفانه، در صورتی که پیش از این بهینه‌ساز به این مشکل برخورده کرده‌اید، دیگر قادر به دعوت از آن حیوان نخواهید بود و تنها زمین خالی را پس خواهید گرفت.
  4. رفع سایر باگ‌ها و مشکلات فنی کلی.

Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر برروی کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شده است و توانسته نقدها و نمرات بسیار خوبی را دریافت کند. شما می‌توانید از طریق این لینک، نگاهی به نقدها و نمرات بازی داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید