بازی Halo Infinite تاثیری در تاریخ عرضه‌ی اکس‌باکس سری اکس نخواهد داشت

PC ، Xbox One ، Xbox Scarlett ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

در مصاحبه‌ای بسیار مفصل با رئیس بخش اکس‌باکس شرکت مایکروسافت یعنی فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مشخص شد که کنسول اکس‌باکس سری اکس همچنان برای عرضه در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

اسپنسر در این مورد گفت که اگر کنسول اکس‌باکس سری اکس آماده‌ی عرضه باشد، برای بازی خاصی تاخیر نخواهد خورد و این شامل بازی Halo Infinite نیز خواهد بود.

من فکر می‌کنم، زمانی که تمام موارد از جمله نرم‌افزار‌ها، سرویس‌ها و سخت‌افزار‌ها به مرحله‌ی نهایی رسیده باشند، زمان عرضه‌ی این کنسول است و نباید بخاطر تاریخ انتشار یک بازی خاص آن را به تاخیر بیاندازیم. این مساله شامل سری Halo نیز می‌شود که در نسل‌های قبلی به عنوان یک بازی زمان عرضه منتشر می‌شد.

بانی و سایر اعضای تیم در حال حاضر وضعیت خوبی را در مراحل ساخت بازی Halo Infinite سپری می‌کند. آن‌ها همانند همه‌ی ما، در حال کسب تجربه هستند. ما در مورد کار‌هایی که قصد داریم تا آن‌ها را انجام دهیم، با برنامه‌ریزی و با چشمانی باز حرکت می‌کنیم، اما فکر نمی‌کنم که نیاز باشد،‌ تاریخ عرضه‌ی یک پلتفرم را برای یک بازی خاص به تاخیر بیاندازیم و ما باید در مورد اهداف خود با مردم و طرفداران خود بسیار شفاف باشیم.

بازی Halo Infinite یکی از عناوین زمان عرضه‌ی کنسول اکس‌باکس سری اکس است که همچنین برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان نیز منتشر خواهد شد. این بازی قرار است یک دنباله‌ی معنوی برای این سری باشد که باری دیگر بر‌روی داستان شخصیت مستر چیف تمرکز خواهد کرد. این بازی همچنین از موتور داخلی این شرکت یعنی Slipspace استفاده خواهد کرد که به تیم سازنده اجازه می‌دهد تا بهترین تجربه‌ی ممکن از لحاظ بصری را ارائه کنند.

تیم سازنده‌ی بازی Halo Infinite تاکنون مشکلات زیادی را داشته است، اما به نظر نمی‌رسد که هیچکدام از این مشکلات موجب به تاخیر خوردن این بازی شده باشند. اما از آن‌جایی که بسیاری از تیم‌های سازنده از جمله تیم ۳۴۳ Industries تصمیم گرفته‌اند تا فعالیت‌های خود را درون خانه ادامه دهند، به نظر می‌رسد که این یک مشکل اساسی برای این تیم باشد و باید صبر کنیم و ببینیم که آیا بازی Halo Infinite نیز مانند عناوینی نظیر Wasteland 3 و Minecraft Dungeons تاخیر خواهد خورد یا خیر.

12345678910(13 رای, میانگین آرا 9٫15 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید