بازی Sea of Thieves بر‌روی استیم منتشر خواهد شد

PC ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

بازی Sea of Thieves یکی از تجربه‌های بسیار منحصر به فرد صنعت بازی است که در سال ۲۰۱۶ برای اکس‌باکس وان و همچنین از طریق فروشگاه مایکروسافت برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. اما به تازگی استودیوی ریر (Rare) خبر از عرضه‌ی این بازی بر‌روی فروشگاه استیم داده است که بدون شک، بازی‌بازان بیشتری را به سوی بازی جذب خواهد کرد.

بازی Sea of Thieves از سوی منتقدین و بازی‌بازان نقد‌های خوبی را دریافت نکرد و آن تجربه‌ی خوبی نبود که همگان منتشر عرضه‌ی آن بودند، اما به هر حال توانست ۱۰ میلیون بازی‌باز مختلف را به سمت خود جذب کند. از زمان انتشار تاکنون، استودیوی ریر در حال منتشر کردن محتوای داستانی و بروزرسانی‌های جدید است که تجربه‌ی بازی را بسیار گسترده‌تر و عمیق‌تر از گذشته کرده است. همچنین صفحه‌ی بازی در استیم خبر از ۱۱ ماجرای مختلف در دو خط داستانی مجزا و در کل ۳۰ ساعت گیم‌پلی را داده است.

در این بازی می‌توانید به صورت بازی‌باز علیه بازی‌باز به تجربه‌ی بازی بپردازید و یا اینکه در ماموریت‌های اصلی بازی شرکت کرده و در نهایت تبدیل به یک دزد دریایی افسانه‌ای شوید. همچنین لازم به ذکر است که می‌توانید کشتی و شخصیت اصلی خودتان را به صورت دلخواه شخصی‌سازی کرده و خدمه کشتی خود را نیز به دلخواه انتخاب نمایید.

اطلاعات بیشتر از عرضه‌ی این بازی بر‌روی استیم در ماه‌های پیش‌رو منتشر خواهد شد. Sea of Thieves همچنین از طریق Xbox Game Pass نیز قابل دریافت است.

12345678910(13 رای, میانگین آرا 8٫23 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید