شرکت بتسدا هیچ مراسمی را در ماه ژوئن برگزار نخواهد کرد

اخبار ، اخبار بازی ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، بسیاری از رویدادهای مهم امسال از جمله مراسم E3 و یا مراسم QuakeCon به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت کامل لغو شده‌اند. با توجه به این موضوع، برخی از شرکت‌های بزرگ مانند شرکت یوبی‌سافت و یا شرکت مایکروسافت رسما اعلام کرده‌اند که مراسمی را به صورت دیجیتالی برگزار خواهند کرد. با این حال، به نظر می‌رسد شرکت بتسدا (Bethesda) هیچ برنامه‌ای برای برگزاری یک مراسم دیجیتالی در ماه‌های آینده ندارد.

آقای پیت هاینس (Pete Hines)، از اعضای ارشد شرکت بتسدا،  با انتشار پیامی در حساب توییتر خود این موضوع را رسما تایید کرده است.

با توجه به چالش‌های مختلفی که به واسطه‌ی ویرویس کرونا با آن‌ها روبه‌رو شده‌ایم، برنامه‌ای برای برگزاری یک رویداد دیجیتالی در ماه ژوئن نداریم. ما چیزهای هیجان‌انگیز زیادی برای گفتن درباره‌ی بازی‌هایمان داریم و بی‌صبرانه منتظریم تا بتوانیم اطلاعات بیشتری را در ماه‌های آینده در اختیار شما قرار دهیم.

با توجه به صحبت‌های آقای هاینس، به نظر می‌رسد می‌توانیم انتظار انتشار اطلاعات و یا تریلرهای جدیدی از بازی‌های شرکت بتسدا را در ماه‌های آینده داشته باشیم. شرکت بتسدا و استودیوی اید سافتور (Id Software) روز گذشته اعلام کردند که مراسم QuakeCon را برگزار نخواهند کرد که با توجه به شیوع ویروس کرونا امری قابل پیش‌بینی بود. با این حال، عدم برگزاری یک مراسم دیجیتالی با توجه به لغو شدن تمامی مراسم‌ها و نمایشگاه‌های بزرگ پیش رو، تصمیمی عجیب از سوی شرکت بتسدا به نظر می‌رسد.

شرکت بتسدا در حال حاضر برروی چندین بازی بسیار بزرگ و مورد انتظار کار می‌کند. علاوه بر بازی Starfield و The Elder Scroll 6، استودیوهای این ناشر بزرگ عناوین دیگری همچون GhostWire: Tokyo و Deathloop را نیز در دسته توسعه دارند. حال باید منتظر ماند و دید شرکت بتسدا در ماه‌های آینده قصد انتشار اطلاعاتی جدید از کدام یک بازی‌های یاد شده را دارد.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 9٫71 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید