بازی Mortal Shell معرفی شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، تریلر ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

تیم سازنده‌ی Mortal Shell امروز در خبر خوبی به معرفی این عنوان پرداخت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

عناوین اکشن همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. Mortal Shell را می‌توان یکی از همین بازی‌ها دانست که در آن در نقش شخصیتی قدرت‌مند، از خواب بیدار شده و خود را تنها در یک کشتی می‌بینید. سپس باید از آن جا خارج شده و به راز سرزمین‌های اطراف پی ببرید. ظاهرا به دلایل عجیب، بسیاری از انسان‌ها و حیوانات از بین رفته‌ و جمعیت کمی روی زمین زندگی می‌کنند. در این بازی سلاح‌های متنوعی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا از آن‌ها برای نابودی دشمنان استفاده کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی کلد سیمتری (Cold Symmetry) و پلی‌استک (Playstack) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

Mortal Shell که در ابتدا قرار بود با نام Dungeonhaven شناخته شود، تنها توسط ۱۵ نفر توسعه یافته است. یکی از اعضای تیم سازنده در مورد این بازی گفته است:

برای تیم کوچکی مثل ما، توسعه‌ی Mortal Shell به هیچ وجه ساده نیست. به هر حال، ساخت این بازی را می‌توان تجربه‌ای لذت‌بخش و هیجان‌انگیز دانست و امیدوار هستیم تا بازی‌بازان نیز از آن لذت ببرند.

بازی Mortal Shell اواسط امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذاریم. در پایان می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(21 رای, میانگین آرا 8٫57 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید