تقدس دیوانه‌وار | نقدها و نمرات Saints Row IV: Re-Elected برروی نینتندو سوئیچ منتشر شد

۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

Saints Row IV: Re-Elected یک نسخه‌ی کامل از بازی Saints Row IV است که اصالتا برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت عرضه شد و حالا در اختیار کاربران نینتندو سوئیچ هم قرار گرفته است.

در حالی که ولیشن (Volition) مسئول توسعه‌ی نسخه‌ی اصلی Saints Row IV است، اما این های ولتاژ سافتور (High Voltage Software) است که مسئولیت پورت این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و حالا نینتندو سوئیچ را عهده‌دار است. این نسخه علاوه بر ریمستر Saints Row IV، شامل تمام بسته‌های الحاقی بازی از جمله بسته الحاقی داستانی Saints Row: Gat Out of Hell است. Saints Row IV حال و هوای بسیار منحصر به فردی دارید. در بازی باید به عنوان رئیس جمهور آمریکا، به مبارزه با بیگانه‌هایی بپردازید که به زمین حمله کرده‌اند و حالا شما را در یک شبیه‌ساز قرار داده‌اند. حضور در این شبیه‌ساز به شما قدرت‌های ویژه‌ای مانند سرعت زیاد و پرش‌های بلند را می‌دهد. در ادامه نگاهی به نمرات این بازی برروی سوئیچ می‌اندازیم.

GamingTrend 9/10

Saints Row: IV Re-elected یک بازی لازم برای سوئیچ است که هم در حالت دستی و هم در حالت داک، به خوبی اجرا می‌شود. این فرنچایز محبوب حالا در اختیار میلیون‌ها بازی‌باز جدید است. با گان‌پلی روان، مکانیک‌های گیم‌پلی که به خوبی با کنترل‌های نینتندو سوئیچ همخوان هستند و توانایی انجام تمام بازی به صورت دستی، پیشنهاد نکردن این بازی سخت است.

The Digital Fix 8/10

Saints Row: IV Re-elected خشن، بی‌رحم، اهانت‌آمیز، بی‌شرمانه و بسیار سرگرم‌کننده است. بازی در هر زمینه‌ای از عمد اغراق‌آمیز است و می‌تواند ساعت‌ها شما را شدیدا مجذوب خود کند. این بازی را خریداری کنید تا به جان بیگانه‌ها بیافتید، چندین ساختمان را منفجر کنید و سیاره‌ی لعنتی را نجات دهید.

Nintendo Life 8/10

در حالی که Saints Row the Third پورت بسیار بهتر و پایدارتری بود (چون بازی قدیمی‌تری بود)، Saints Row: IV Re-elected تجربه‌ی بسیاری برتری را ارائه می‌دهد که لذت خاصی در حالت دستی دارد. گان‌پلی بازی مثل همیشه درهم ریخته است و کمدی آن ممکن است برای برخی اهانت‌آمیز باشد، اما داشتن چنین تجربه‌ی فعالی آن هم برروی یک کنسول دستی، پیشنهادی است که نمی‌توانید رد کنید. با توجه به تمام محتوای اضافه‌ی Re-elected، دارندگان سوئیچ یک سرمایه‌گذاری بلندمدت دیگر را در مقابل خود می‌بینند.

Attack of the Fanboy 8/10

چه یک طرفدار خالص نینتندو سوئیچ باشد و چه از آن تنها به عنوان یک کنسول دستی استفاده کنید، Saints Row: IV Re-elected بازی خوبی است که در صورت نادیده گرفتن برخی مشکلات فنی، می‌تواند تجربه‌ی سرگرم‌کننده‌ای باشد.

COGconnected 7.4/10

Saints Row: IV Re-elected شامل تمامی آن بسته‌های الحاقی دیوانه‌وار، سلاح‌های هیجان‌انگیز، ماموریت‌های داستانی جدید و آیتم‌های ظاهری تازه است. به عنوان یک داستان، این بازی هنوز هم تجربه‌ی سرگرم‌کننده و متنوعی را ارائه می‌دهد. اشارات بازی به فرهنگ عامه حقیقتا بی‌شرمانه هستند و به جذابیت بازی اضافه می‌کنند. البته گان‌پلی بازی با وجود اینکه با مرور زمان بهتر می‌شود، اما هنوز هم ممکن است مناسب شما نباشد. اگر عاشق جوک‌های بد، آتش، مرگ، انفجار، قتل و دیوانگی هستید این بازی برای شما است.

The Games Machine 7.2/10

Saints Row: IV Re-elected سال‌ها پس از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی برروی سوئیچ منتشر می‌شود، اما هنوز هم یک گزینه‌ی معقول برای کسانی است که به دنبال یک اکشن جهان‌-باز با سبک اغراق‌شده هستند. متاسفانه، این پورت ابدا بدون مشکل نیست. حتی اگر مشکلات فنی مانع از لذت بردن نشوند.

Gameblog.fr 5/10

سری Saints Row هیچ وقت به خاطر داشتن موتور سه‌بعدی با جزئیات و بی‌نقص تحسین نشده است. با این وجود، نسخه‌ی سوئیچ همانند میخ آخر است، خصوصا وقتی بازی را به صورت دستی تجربه می‌کند. باگ‌های فنی و بصری هنوز هم به کرات دیده می‌شوند. با این وجود، بازی هنوز هم تجربه‌ی سرگرم‌کننده‌ای است.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید