فضای مورد نیاز بازی Final Fantasy 7 Remake مشخص شد

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

بازی Final Fantasy 7 Remake یکی از مورد‌انتظار‌ترین بازی‌های چند سال اخیر است که بالاخره قرار است در ماه آوریل منتشر شود. این بازی قرار است در چند بخش مختلف عرضه شود که بخش اول آن این ماه منتشر خواهد شد و روند ساخت بخش بعدی آن بلافاصله بعد از انتشار بخش اول، شروع خواهد شد. اما به تازگی حجم این بازی مشخص شده است و به نظر می‌رسد که باید فضای زیادی را از هارد دیسک خود به نصب این بازی اختصاص دهید.

چیزی حدود یک ماه و نیم پیش بود که از حجم بسیار زیاد بازی Final Fantasy 7 Remake خبر دادیم و به نظر می‌رسد که این خبر دیگر در حد شایعه نیست و قرار است ۱۰۰ گیگابایت حجم داشته باشد. این بازی در اروپا و استرالیا بسیار زودتر از سایر نقاط در دسترس قرار گرفته است و به همین دلیل، برخی از طرفداران موفق شده‌اند تا دسترسی زود هنگامی را به این بازی داشته باشند. یکی از همین طرفداران به تازگی تصویری را از جلد بازی منتشر کرده است که حجم ۱۰۰ گیگابایتی بازی را تایید می‌کند:

حجم بازی Final Fantasy 7 Remake در مقایسه با سایر عناوینی که در این سبک هستند بسیار زیاد است.همچنین این بازی قرار است در دو دیسک عرضه شود که دیسک اول برای نصب بازی و دیسک دوم برای اجرای آن استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است بازی‌هایی همانند Persona 5 Royale تنها ۳۰ گیگابایت و بازی Kingdom Hearts III نیز تنها به ۴۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارند. اما جدا از این مساله، کارگردان بازی یعنی تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، قول داده است که این بازی یک تجربه‌ی کامل خواهد بود.

بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخ جمعه ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

12345678910(21 رای, میانگین آرا 8٫71 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید