طراح بخش چندنفره‌ی Gears 5 از استودیوی کوالیشن جدا شد

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

به نظر می‌رسد که تغییرات در اعضای کلیدی استودیوی کوالیشن (The Coalition) همچنان ادامه دارد. به‌تازگی طراح بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 جدایی خود را از این استودیو اعلام کرده است. وی اخیراً بخش Operation 3: Gridiron از Gears 5 را در قالب یک به‌روزرسان جدید به بخش چندنفره‌ی این بازی اضافه کرده بود.

رایان کلون (Ryan Cleven)، طراح بخش چندنفره‌ی Gears 5، در توییتر خود اعلام کرد که از استودیوی کوالیشن جدا می‌شود. وی در توییت خود توضیح داد که مشکلات شخصی مانع ادامه‌ی کار در این استودیو شده است.

متن توییت رایان کلون:

امیدوارم از Gridiron لذت برده باشید. این تجربه‌ی مورد علاقه‌ی من از Gears بوده و همچنین آخرین همکاری من با کوالیشن بوده است.

شش سال گذشته برایم بسیار شگفت‌انگیز بوده است. نسخه‌ی چهارم و پنجم مجموعه‌ی Gears برجسته‌ترین آثار من در توسعه‌ی بازی‌ها بود، اما این چند سال عوارضی را نیز با خود داشته‌اند. به علت مسائل شخصی نمی‌توانم کار را به روشی که می‌خواهم ادامه دهیم. من نیاز به زمان دارم. با جدایی راد فرگوسن که مربی من محسوب می‌شود، فرصتی به من داده شد تا اولویت‌هایم را بار دیگر ارزیابی کنم. من همیشه دلتنگ این استودیو و Gears خواهم بود، اما اکنون وقت جدایی من فرا رسیده است.

با این حال هنوز مشخص نیست که رایان کلون به کدام استودیو خواهد پیوست. حدود دو ماه پیش نیز راد فرگوسن (Rod Fergussen)، رییس کوالیشن، این استودیو را به مقصد شرکت بلیزارد (Blizzard) ترک کرد. وی در حال حاضر وظیفه‌ی نظارت بر ساخت بازی Diablo 4 را برعهده دارد.

بازی Gears 5 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم امیرمهدی نامجو و تحت عنوان «اره، گلوله، خون» مطالعه بفرمایید. همچنین اگر به مباحث گرافیکی و مقایسه عملکرد فنی بازی‌ها در پلتفرم‌های مختلف علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی تحلیل فنی این بازی را نیز مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید