۵ درصد از درآمد درون برنامه‌ای GTA Online صرف مقابله با ویروس کرونا خواهد شد

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

امروز اعلام شد که ۵ درصد از درآمد کسب شده توسط Red Dead Online و GTA Online در ماه آوریل، صرف مقابله با ویروس کرونا و نهادهای خیریه‌ی مربوط به آن خواهد شد.

راکستار گیمز (Rockstar Games)، توسعه‌دهنده‌ی سری‌های GTA و Red Dead، قصد دارد تا به جلوگیری از شیوع کرونا کمک کند. این طور که گفته شده است ۵ درصد از تمام درآمد درون برنامه‌ای Red Dead Online و GTA Online، از باندل‌های بازی گرفته تا پول درون بازی، صرف مقابله با ویروس کرونا خواهد شد. این استودیوی بزرگ اعلام نکرده که دقیقا این پول به چه نهادهایی می‌رسد، اما اعلام شده است که در آینده بیشتر در مورد جزئیات این اتفاق صحبت خواهد شد.

شاید ۵ درصد عدد کوچکی به نظر برسد، اما اکثر درآمد تیک‌-تو (Take-Two) و راکستار مبتنی بر پرداخت‌های درون برنامه‌ای است. با توجه به محبوبیت فوق‌العاده‌ی بازی و فروش بیش از ۱۳۰ میلیون نسخه در مجموع و همچنین با در نظر گرفتن وضعیت کنونی جهان و محبوبیت روزافزون بازی‌ها، احتمالا رقم نهایی بسیار چشم‌گیر خواهد بود. آن هم در حالی که GTA Online با عرضه‌ی بسته الحاقی Diamond Casino، موفق شد تا رکورد بیشترین تعداد بازی‌باز همزمان خود از روز عرضه را بشکند.

Red Dead Redemption 2 و GTA V و بخش‌های آنلاین آن‌ها، هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید