بازی به روایت تصویر | والپیپرهای بازی Cyberpunk 2077

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۴

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در اولین روزهای بهار ۱۳۹۹ بار دیگر با بخش جدیدی با نام  «والپیپر بازی‌ها» همراه شما هستیم.  در این بخش سعی داریم تا مجموعه ای از بهترین تصاویر پس زمینه از بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در دومین قسمت، به سراغ والپیپرهای  بازی محبوبCyberpunk 2077 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

طی یک سال گذشته و با همکاری و تلاش شبانه روزی تمام همکارانم در تیم گیمفا، بخش‌های زیادی از جمله موسیقی، گیمفان، فهرست تروفی‌ها و بازی هفته به دیگر بخش‌های جذاب سایت همچون ویدئو گیمفا، مقالات روز بازی‌های ویدئویی و مجله گیمفا اضافه شد که اتفاقا با استقبال بسیار خوبی از سوی شما کاربران و همراهان همیشگی گیمفا مواجه گردید. اما همچنان جای خالی یک بخش به شدت احساس می‌شد؛ بخشی که به شدت مورد علاقه‌ی بازی‌بازان به خصوص کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی است. بر همین اساس و از آنجایی که بسیاری از پی‌سی‌باز‌ها همیشه به ما انتقاد داشتند که چرا گیمفا این دسته از کاربران را نادیده می‌گیرد، تصمیم بر این گرفتیم تا در نهایت این بخش جدید را در سایت راه‌اندازی کنیم.

در این بخش قصد داریم تا تصاویر پس زمینه یا همان والپیپرهای بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کنیم و برای دانلود قرار دهیم. در اولین قسمت، به سراغ والپیپرهای بازی محبوب God of War 2018 رفتیم که خوشبختانه با استقبال خوب شما مواجه شد. حال در قسمت دوم به سراغ یکی دیگر از بازی‌های محبوب و مورد انتظار می‌رویم که مطمئنا طرفداران زیادی دارد؛ این بازی عنوانی نیست جز Cyberpunk 2077. شما می‌توانید والپیپرهای این بازی را با دو کیفیت ۱۰۸۰p و کیفیت ۴K از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید.

توجه داشته باشید که این والپیپرها تنها مخصوص پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل ویندوز است و ابعاد تصاویر مناسب دیگر پلتفرم‌ها از جمله گوشی‌های هوشمند یا سیستم عامل مکینتاش نیستند.

دانلود والپیپرهای بازی Cyberpunk 2077 با کیفیت ۴K

دانلود والپیپرهای بازی Cyberpunk 2077 با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید