بتای Resident Evil Resistance برروی پلی‌استیشن ۴ و استیم منتشر شد

۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

پس از اینکه بتای عمومی Resident Evil Resistance، بخش چند نفره‌ی Resident Evil 3، به دلیل مشکلات فنی برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر نشد، حالا کاربران این پلتفرم‌ها می‌توانند به این بتا دسترسی داشته باشند.

بتای عمومی Resident Evil Resistance قرار بود سه روز پیش منتشر شود، اما این بتا تنها در اختیار کاربران اکس‌باکس وان قرار گرفت و مشکلات فنی، منجر به عدم انتشار بازی برروی دو پلتفرم دیگر شد. این بتا که مختص به بخش چند نفره‌ی بازی است، از امروز تا روز عرضه‌ی بازی اصلی در دسترس خواهد بود. به تازگی نمرات Resident Evil 3 هم منتشر شده است که خبر از بازسازی خوبی می‌دهد. کپکام (Capcom) در این باره بیانیه‌ی زیر را منتشر کرده است:

بتای عمومی Resident Evil Resistance در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ و استیم قرار گرفته است. برروی پلی‌استیشن ۴، برروی بتای بازی بروید و مطمئن شوید که نسخه‌ی ۱٫۰۱ آن را دریافت کرده‌اید. در غیر این صورت آن را به‌روزرسانی کنید. اگر در پیدا کردن یک لابی به مشکل خورده‌اید، بازی را از اول اجرا کنید. از تاخیر به وجود آمده عذرخواهی می‌کنیم و از صبر شما متشکریم.

کپکام به تازگی اعلام کرده است که جیل ولنتاین، شخصیت اصلی بخش داستانی بازی، به عنوان یک شخصیت قابل بازی به Resident Evil Resistance اضافه خواهد شد. بازی Resident Evil 3 در تاریخ جمعه ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در صورتی که می‌خواهید این بازی را برروی رایانه‌های شخصی تجربه کنید، می‌توانید نگاهی به سیستم پیشنهادی آن بیاندازید. همچنین می‌توانید از طریق این لینک، از تمام نکاتی که پیش از خرید بازی باید بدانید آگاه شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید