یکی از کارکنان کوجیما پروداکشنز به کرونا مبتلا شده است

۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

به تازگی خبر رسیده است که کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، مسئول توسعه‌ی بازی Death Stranding، درهای خود را پس از متبلا شدن یکی از کارکنان به ویروس کرونا بسته است.

کوجیما پروداکشنز در یک نشست خبری، رسما از ابتلای یکی از کارکنان خود به ویروس کرونا خبر داده است. این استودیو که به تازگی تمام کارکنان خود را مورد آزمایش قرار داده بود، پاسخ یکی از آزمایش‌ها را مثبت دیده است. البته حدود ده روزی می‌شود که اعضای این استودیو در خانه کار می‌کنند و کسی به استودیو نمی‌آید. با این وجود، تصمیم گرفته شده است که فعلا درهای استودیو بسته شود:

ما به صورت نزدیک با سازمان‌های سلامت جهانی کار می‌کنیم و مطلع شده‌ایم از آن‌ جایی که این کارمند به هنگام شروع علائم مریضی، در استودیو نبوده است، پس سایر کارکنان کوجیما پروداکشنز رابط نزدیک حساب نمی‌شوند و بستن درهای استودیو لزومی ندارد. با این وجود، به صورت مستقل تصمیم گرفته‌ایم تا برای به کار گرفتن تمهیدات سلامتی لازم و حفاظت از کارکنان خود، درهای استودیو را موقتا ببندیم. کوجیما پروداکشنز به همکاری نزدیک به سازمان‌های سلامت جهانی ادامه خواهد داد تا از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری شود.

این تمهیدات پیشگیرانه شامل بستن کامل درهای دفتر، ضد عفونی کردن وسایل استودیو، فراهم کردن شرایط دورکاری برای تمام کارکنان و نظارت بر سلامت تمامی آن‌ها است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید