بازی Garry’s Mod 2 در دست ساخت قرار دارد

۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

به تازگی خالق بازی محبوب Garry’s Mod یعنی گری نیومن (Garry Newman) تصویر طنزی را منتشر کرد و از ساخت بازی Garry’s Mod 2 خبر داد. او اطلاعات زیادی را در دسترس قرار نداد، اما حدس ما این است که این بازی با نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی موتور Source 2 ساخته خواهد شد.

با عرضه‌ی بازی Half-Life: Alyx، نسخه‌ی بروزرسانی شده‌ی موتور قدرتمند Source 2 نیز در دسترس سازندگان قرار گرفته است و به همین دلیل، احتمال می‌رود که شاهد توسعه‌ی عناوین بیشتری با این موتور باشیم. نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی این موتور همانند نسخه‌ی قبلی آن است؛ با این تفاوت که تنظیمات گرافیکی بیشتری در آن تعبیه شده و کیفیت بصری بهتر را در آن شاهد هستیم. به همین دلیل نیز انتظار می‌رود که گری نیومن نیز بازی جدید خود را با استفاده نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی این موتور توسعه دهد.

بازی Garry Mod در سال ۲۰۰۴ به عنوان یک ماد خیلی ساده عرضه شد و در سال ۲۰۰۶ نیز، به عنوان یک بازی مستقل توسط شرکت ولو (Valve) منتشر گردید. این بازی که گاهی اوقات نیز به عنوان Gmod شناخته می‌شود، یک بازی سندباکس جهان‌باز است که ابزار‌های زیادی را از عناوینی نظیر Half-Life، Counter-Strike و Portal در دسترس بازی‌بازان قرار می‌دهد. در این بازی، هیچ خط داستانی ثابتی وجود ندارد، بلکه این شما هستید که می‌توانید با استفاده‌ از ابزار‌های گوناگون بازی، اتفاقات جذاب و هیجان‌انگیزی را به وجود آورده و آن‌ها را با دوستان خود در میان بگذارید. در Garry’s Mod، هیچ چیز وجود ندارد که نتوانید آن را دستکاری کنید.

البته باید اشاره کنم که بازی‌‌بازان آیتم‌های زیادی را از عناوین دیگر صنعت بازی و بعضا فیلم‌ها و سریال‌های محبوب وارد این بازی کرده‌اند و همچنین سرور‌های آنلاینی وجود دارد که می‌توانید با دوستان خود به‌ صورت چندنفره به رقابت بپردازید.

گری نیومن در توییت خود از بازی‌بازانی که همچنان در حال حمایت از این بازی هستند، تشکر کرد و به شوخی گفت که طرفداران بسیار نا‌امید خواهند شد وقتی بفهمند که بازی توسط موتور یونیتی ساخته شده و تنها برای IOS منتشر خواهد شد!

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید