گیفت کارت
گیفت کارت

Lost Words: Beyond the Page برای پلتفرم استیدیا منتشر شد

۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

بازی Lost Words: Beyond the Page عنوانی معمایی و داستان‌محور است که ماجراهای یک دختر جوان را در دنیای یک دفتر خاطرات دنبال می‌کند. این بازی جذاب امروز در دسترس کاربران پلتفرم گوگل استیدیا قرار گرفته است.

در این بازی زیبا، شما باید داستان دختری جوان در رویارویی با غم از دست دادن یکی از افراد نزدیک به خود را دنبال کنید. در بازی Lost Words: Beyond the Page، شما با استفاده از قدرت کلمات مختلف نوشته شده در دفتر خاطرات ایزی (Izzy)، باید به او در حل معماها و عبور از موانع کمک کنید. با حل معماهای هر بخش، فصل جدید از محتوای دفتر خاطرات و داستان شخصیت اصلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این بازی توسط ریانا پراتشت (Rhianna Pratchett)، نویسنده‌ی عناوین بزرگ و محبوبی همچون Mirror’s Edge و Tomb Raider، نوشته شده و ساخت آن را استودیویی متشکل از سازندگان سابق عناوینی همچون Fable 2 و سری بازی‌های Harry Potter بر عهده گرفته است.

این بازی زیبا از امروز در دسترس کاربران پلتفرم گوگل استیدیا قرار گرفته و به مدت یک سال در انحصار این پلتفرم باقی خواهد ماند. بازی Lost Words: Beyond the Page بهار سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید