بتای عمومی Resident Evil Resistance با تاخیر مواجه شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

کپکام به تازگی اعلام کرده است که عرضه‌ی بتای عمومی Resident Evil Resistance، بخش چندنفره‌ی Resident Evil 3، به دلیل مشکلات فنی، با تاخیر برروی پلی‌استیشن ۴ و استیم مواجه خواهد شد.

بتای عمومی Resident Evil Resistance قرار بود دیروز برروی تمامی پلتفرم‌ها منتشر شود، اما بروز مشکلات فنی برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، باعث شده تا تنها کاربران اکس‌باکس وان در حال حاضر به این بتا دسترسی داشته باشند. این در حالی است که بتای بخش داستانی بازی،حدودا ۱۰ روز پیش بدون مشکل برروی تمامی پلتفرم‌های مذکور عرضه شده بود.

کپکام برای بروز این مشکل از هواداران عذرخواهی کرده است و اعلام کرده که در حال کار برروی حل این مشکلات است. با این وجود، تاریخ عرضه‌ی جدیدی برای بتای پلی‌استیشن ۴ و استیم اعلام نشده است:

متاسفانه، بروز برخی مشکلات فنی، جلوی عرضه‌ی بتای عمومی Resident Evil Resistance برروی پلی‌استیشن ۴ و استیم را گرفته است. نسخه‌ی اکس‌باکس وان آن بدون مشکل در دسترس تمامی کاربران این پلتفرم خواهد بود. در حال حاضر به دنبال رفع سریع تمام این مشکلات هستیم و شما را به‌روز نگه خواهیم داشت. عمیقا به خاطر این تاخیر عذرخواهی می‌کنیم و از شما به خاطر صبور بودن تشکر می‌کنیم.

بتای Resident Evil Resistance قرار بود تا عرضه‌ی رسمی بازی در دسترس باشد، اما این تاخیر قطعا وضعیت آن برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان را تغییر خواهد داد. هر چند احتمالا نسخه‌ی اکس‌باکس آن، طبق قرار قبلی به پایان خواهد رسید.

بازی Resident Evil 3 در تاریخ جمعه ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در صورتی که می‌خواهید این بازی را برروی رایانه‌های شخصی تجربه کنید، می‌توانید نگاهی به سیستم پیشنهادی آن بیاندازید. همچنین می‌توانید از طریق این لینک، اولین نگاه وبسایت گیمفا به جدیدترین نسخه‌ی Resident Evil را مطالعه کنید.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 9٫86 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید