اولین ماد شخصیت Nemesis برای بازی Resident Evil 3 Remake منتشر شد

۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تنها ۶ روز تا عرضه‌ی بازی مورد انتظار Resident Evil 3 Remake باقی مانده و همه‌ی علاقه‌مندان منتظر تجربه‌ی این عنوان هستند. در نمایش‌هایی که تاکنون از این بازی منتشر شده، طراحی جدید شخصیت Nemesis نارضایتی برخی از طرفداران این عنوان را درپی داشته است. اما به‌تازگی یک ماد جدید برای این عنوان منتشر شده که در آن، شخصیت Nemesis شباهت زیادی به مدل کلاسیک خود دارد.

کاربری به نام ghost به‌تازگی ماد کلاسیک شخصیت Nemesis را برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Resident Evil 3 Remake طراحی کرده است. این ماد کاملا با دموی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی سازگار خواهد بود. طبق اطلاعات ارائه شده، این مدل جدید از Nemesis از بازی Marvel vs Capcom گرفته شده است. در ادامه نیز می‌توانید تصاویر مربوط به این ماد جدید را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

تاکنون مادهای مختلفی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Resident Evil 3 Remake منتشر شده‌اند و انتظار می‌رود پس از عرضه‌ی این بازی، مادهای بیشتری منتشر شوند. روز گذشته، تریلر جدیدی از این عنوان با محوریت شخصیت جیل ولنتاین منتشر شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

بازی Resident Evil 3 Remake در تاریخ جمعه ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم پیش‌نمایش این بازی را به قلم مصطفی زاهدی و از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید