تریلر جدید Resident Evil 3 به شخصیت جیل ولنتاین اختصاص دارد

شرکت کپکام به تازگی تریلر جدیدی از بازی محبوب و مورد انتظار Resident Evil 3 منتشر کرده است که این تریلر، به شخصیت اصلی این بازی یعنی جیل ولنتاین (Jill Valentine) اختصاص خواهد داشت. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در تریلر جدید بازی Resident Evil 3 شاهد گیم‌پلی بازی با حضور شخصیت جیل ولنتاین (Jill Valentine) هستیم. در این تریلر مشاهده می‌کنیم که جیل تلاش می‌کند تا راه خود را در  از میان انبوهی از زامبی‌ها، نمسیس و موجودات دیگر باز کند تا بتواند از شهر راکون فرار کند. و البته شخصیت دیگر بازی یعنی کارلوس (Carlos Oliveira) نیز به عنوان یک پشتیبان سعی دارد تا به جیل کمک کند.

همچنین مشخص شده که سخصیت اصلی بازی یعنی جیل ولنتاین به عنوان یک شخصیت قابل بازی در بخش چند نفره‌ بازی یا همان Resident Evil Resistance حضور خواهد داشت. البته کپکام بر این نکته تاکید کرده که این شخصیت در هنگام انتشار در دسترس نیست و مدتی پس از انتشار، به عنوان شخصیت قابل بازی در Resident Evil Resistance در دسترس قرار می‌گیرد

شما می‌توانید تریلر جدید بازی Resident Evil 3  را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 Resident Evil 3 Remake به همراه بخش چند نفره‌ی آن یعنی Resident Evil Resistance در روز جمعه ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

12345678910(21 رای, میانگین آرا 8٫86 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید