اپیک گیمز ناشر عناوین بعدی استودیوهای رمدی، پلی‌دد و جن‌دیزاین خواهد بود

اخبار ، اخبار بازی ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) رسماً اعلام کرد که از این پس حق انتشار عناوین بعدی استودیوهای رمدی (Remedy)، پلی‌دد (Playdead) و جن‌دیزاین (GenDesign) را برعهده خواهد داشت. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در خصوص بازی‌های جدید این استودیوها منتشر شود.

طبق اطلاعات ارائه شده، اپیک گیمز آزادی کاملی را به این استودیوها برای ساخت بازی‌ها در اختیار گذاشته است. از این پس، تمامی سرمایه بازی‌های این استودیوها را اپیک گیمز فراهم کرده و ۵۰ درصد سود حاصل از فروش بازی‌ها به این شرکت و ۵۰ درصد دیگر به توسعه‌دهندگان تعلق خواهد گرفت.

آقای تیم سویینی (Tim Sweeney)، مدیر اجرایی شرکت اپیک گیمز، در سخنانی اظهار داشت:

ما در حال پایه‌ریزی یک مدل انتشاراتی جدید هستیم که آن را همیشه در هنگام کار با ناشران و توسعه‌دهندگان دیگر در نظر داشتیم.

همچنین هکتور سانچز (Hector Sanchez)، مدیر بخش نشر شرکت اپیک گیمز، در این خصوص گفت:

استودیوهای رمدی، پلی‌دد و جن‌دیزاین جزو خلاق‌ترین و با استعدادترین استودیوهای صنعت بازی‌سازی هستند که دید بزرگی را برای عناوین خود در نظر دارند. این استودیوها آزادی عمل کاملی خواهند داشت و اپیک گیمز نیز بودجه و خدمات مورد نیاز را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

از جمله عناوینی که تاکنون توسط استودیوهای پلی‌دد و جن‌دیزاین ساخته شده‌اند، می‌توان به Limbo، Shadow of the Colosuss، Inside و The Last Guardian اشاره کرد. اوایل امروز نیز استودیوی رمدی از همکاری با یک ناشر بزرگ برای ساخت دو بازی جدید خبر داد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی اول یک عنوان AAA خواهد بود که هم‌اکنون در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد و بازی دوم مقیاس کوچک‌تری خواهد داشت و در دنیای همان فرنچایز دنبال می‌شود. این دو بازی با استفاده از موتور گرافیکی مخصوص رمدی، یعنی Northlight، توسعه می‌یابد و برای انتشار برروی کنسول‌های نسل بعد و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

12345678910(21 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید