آندروید در دنیای پنجره ها

۱۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۵

بعد از مدتها عرضه مبدل یا  simulator های آندروید برای ویندوز بالاخره شرکتی با نام socketeq ، اولین سیستم عامل را با هسته ویندوز عرضه کرد . این سیستم عامل قدرتمند تر از یک شبیه ساز عمل می کند و سرعت اجرای بازی ها و برنامه ها در آن همانند گوشی های مبتنی بر آندروید می باشد . در ادامه به معرفی این سیستم عامل می پردازیم .

WindowsAndroid یک پورت کامل از آندروید برای سیستم عامل مایکروسافت می باشد که می تواند پای آندروید را حتی به کامپیوتر های شخصی شما هم بکشد . این نرم افزار از سرعت بالایی برخوردار است و به راحتی بازی های ۳D آندروید را بر روی PC شما اجرا می کند .

از جمله توانایی این سیستم عامل می توان به مواردی همچون ، سرعت و قدرت بالای پردازش بازی ها و نرم افزار ها ، توانایی انتقال کامل داده ها ، بهره برداری از شتاب دهنده سخت افزار برای مشاهده گرافیک بهتر ، پشتیبانی از هر رزولیشنی که دوست دارید ، دارا بودن برنامه های کاربردی همچون فلش پلیر و … و پشتیبانی از حالت صفحه کامل ( full-screen ) یا پنجره ( windowing ) و … اشاره کرد . شما می توانید این نرم افزار را از سایت اصلی سازندگان آن تهیه کنید .

در ادامه تصاویری از محیط این نرم افزار را مشاهده می کنید :

در نظر شما تجربه بازی های سه بعدی آندروید بر روی ویندوز چگونه خواهد بود ؟ آیا این سیستم عامل می تواند پیشرفتی را در این برهه از زمان که ، علاقه مردم به بازی های موبایل خیلی زیاد شده ، بدست بیاورد ؟ خیلی از شرکت ها و بازیساز های کهنه کار به سمت ساخت بازی های آندروید روی آوردند ، بازی هایی که فقط از ایده های بزرگ و کوچک به وجود آمده است ، آیا با این وجود جای حرکت رو به جلو برای این نرم افزار ، موجود می باشد ؟ با وجود اینکه این سیستم عامل کار خود را به تازگی شروع کرده و قطعا در آینده نسخه های قوی تری هم عرضه خواهد شد ، آیا این کار بر عرضه ی کنسول های مبتنی بر آندروید لطمه ای وارد نمی کند ؟

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید