گیفت کارت
گیفت کارت

رویداد Taipei Game Show 2020 رسماً لغو شد

۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱

طبق خبر جدید منتشر شده، رویداد Taipei Game Show 2020 به طور رسمی لغو گردید. این مراسم پیش‌تر قرار بود در ماه فوریه برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری آن به تابستان امسال موکول شد. اما اخیراً با توجه به شرایط موجود، تیم برگزارکننده‌ تصمیم به لغو کامل این رویداد گرفته است.

تیم برگزارکننده‌ی Taipei Game Show 2020 بیانیه‌ای را در خصوص لغو این رویداد منتشر کرده که به شرح زیر است:

همان‌طور که می‌دانید، رویداد Taipei Game Show 2020 قرار بود در تاریخ ۲۵ الی ۲۸ ژوئن ۲۰۲۰ (۵ الی ۸ تیرماه ۱۳۹۹) برگزار شود. با این حال، به دلیل آن که همچنان شیوع ویروس کرونا ادامه دارد، طبق آخرین قوانین مقرر شده در تایوان کلیه‌ی رویدادهایی که در سالن‌های سرپوشیده و با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت‌کننده برگزار می‌شد، به طور کامل ممنوع شده است.

کمیته برگزارکننده پس از مشورت و صحبت با اکثر شرکت‌های حاضر در این رویداد، به طور رسمی تصمیم به لغو برگزاری Taipei Game Show 2020 گرفت. سازمان بهداشت جهانی از روز ۱۱ مارس ۲۰۲۰، ویروس کرونا را به عنوان پاندمی اعلام کرد و به دنبال آن نیز کشور تایوان قوانینی را برای جلوگیری از ورود اتباع بیگانه به کشور و همچنین دستورالعمل‌هایی را در تجمع در مکان‌ها وضع کرد.

برخی از غرفه‌داران، بازدیدکنندگان تجاری، توسعه‌دهندگان بازی به دلیل کنترل مرزها نمی‌توانند وارد کشور تایوان شوند. در حال حاضر رعایت دستورالعمل‌ها و قوانینی که توسط مقامات دولتی وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در اولویت قرار دارد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا رویداد Taipei Game Show را به طور کامل لغو کنیم.

البته ممکن است در آینده رویداد Taipei Game Show به صورت آنلاین برگزار شود. در این رویداد قرار بود نمایشی از عناوین Elden Ring و Cyberpunk 2077 ارائه شود. با این حال، احتمال حضور این بازی‌ها در صورتی که رویداد به صورت آنلاین برگزار شود، وجود دارد.

شیوع ویروس کرونا تاکنون موجب لغو و تعویق رویدادهای E3 2020 و GDC 2020 شده است.  رویداد GDC 2020 قرار است در ماه آگوست امسال برگزار شود. همچنین تیم ESA، سازمان برگزارکننده‌ی رویداد E3، در تلاش است تا مراسم E3 2020 را به صورت آنلاین برگزار نماید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید