تاریخ چهارمین رونمایی بزرگ پلاتینیوم گیمز اعلام شد

۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

باتوجه به اقدام اخیر استودیوی پلاتینیوم گیمز (PlatinumGames) به‌نظر می‌رسد این توسعه‌دهنده‌ی خوش‌نام به‌زودی از موضوع مهمی رونمایی خواهد کرد.

به‌خاطر دارید ماه گذشته و طی رویداد PAX East 2020 آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba)، هم‌بنیان‌گذار و رئیس پلاتینیوم گیمز، اعلام کرده بود طرفداران می‌توانند منتظر چهارمین رونمایی بزرگ این استودیو باشند؟ به‌نظر می‌رسد این اتفاق به‌زودی محقق خواهد شد چراکه وب‌سایت رسمی پلاتینیوم گیمز با انتشار تصویر پائین که کاملاً به چهارمین معرفی این استودیو اشاره دارد، به‌روزرسانی شده است:

همین‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، جدا از عدد ۴ که در مرکز صفحه قرار دارد، شاهد اشاره‌ی پلاتینیوم گیمز به رونمایی‌های بزرگ خود در سال ۲۰۲۰ مانند بازی‌های Project GG, The Wonderful 1010 Remastered و تاسیس استودیوی جدید در شهر توکیو هستیم. و اما نکته‌ی مهم این تصویر، پر شدن جای خالی چهارمین رونمایی بزرگ با تاریخ ۱ آوریل (۱۳ فروردین) است. بنابراین می‌توان این‌طور نتیجه گرفت که در تاریخ یاد شده، اخبار مهم جدیدی از این استودیو دریافت خواهیم کرد.

اگرچه به جز توصیف هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، بازی‌ساز مطرح ژاپنی، از این رونمایی که آن را “معرکه” خوانده بود هیچ اطلاعات دیگری در دست نداریم اما باتوجه به روند طولانی مدت ساخت بازی به‌شدت مورد انتظار Bayonetta 3، احتمال می‌‌رود در تاریخ یاد شده شاهد اعلام رسمی تاریخ انتشار این عنوان محبوب باشیم.

اما نظر شما در این‌باره چیست؟ آیا چهارمین رونمایی بزرگ پلاتینیوم گیمز در سال ۲۰۲۰ درباره‌ی عناوین فعلی این استودیو است یا باید انتظار بازی جدیدی را داشته باشیم؟ دیدگاه خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید