تریلر جدید گیم‌پلی بازی Bright Memory: Infinite منتشر شد

۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

شرکت پلی‌ایسم (Playism) و استودیوی تک نفره‌ی FYQD به تازگی تریلر جدیدی را از گیم‌پلی خیره کننده‌ی بازی تیراندازی اول شخص Bright Memory: Infinite منتشر کرده است. علاوه بر این، خبر خوب این است که نسخه‌ی اصلی Bright Memory نیز بالاخره از دسترسی زودهنگام خارج شده و نسخه‌ی ۱/۰ آن فردا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی اصلی Bright Memory در ژانویه‌ی ۲۰۱۹ میلادی وارد بخش دسترسی زودهنگام شد و با قیمت ۶/۹۹ دلار در دسترس قرار گرفت. با توجه به اطلاعات منتشر شده، یک هفته پس از انتشار نسخه‌ی ۱/۰ بازی برروی استیم، قیمت این عنوان به ۹/۹۹ دلار تغییر پیدا خواهد کرد. البته کسانی که نسخه‌ی اصلی بازی را تهیه کرده‌اند، عنوان Bright Memory: Infinite را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

جهت آشنایی بیشتر با این عنوان جذاب و مورد انتظار، پیشنهاد می‌کنیم توضیحات ارائه شده توسط ناشر و توسعه دهنده‌ی آن را مطالعه کنید:

Bright Memory: Infinite

Bright Memory: Infinite ترکیب جدیدی از تیراندازی اول شخص و سبک‌های اکشن بوده که توسط FYQD-Studio ساخته شده است. مهارت‌ها و توانایی‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده تا کامبو‌های خیره‌ کننده‌ای را اجرا کنید.

وقایع Bright Memory: Infinite در یک شهر بزرگ و وسیع در سال ۲۰۳۶ جریان دارند. رویدادی عجیب در آسمان‌های سراسر جهان رخ داده است که دانشمندان دلیل آن را نمی‌دانند.سازمان علمی و تحقیقاتی فراطبیعی (SRO) تعدادی از ماموران خود را به مناطق مختلف فرستاده است تا این رویداد را بررسی کنند. به زودی مشخص می‌شود که این رویداد عجیب با یک راز باستانی ارتباط دارد؛ یک تاریخچه‌ی ناگفته در مورد دو دنیا که قرار است فاش شود.

Bright Memory

در طی مراحل اولیه‌ی پروژه، از آن‌جایی که پیش‌بینی میزان فروش بازی کار سختی بود، من تصمیم گرفتم تا عنوانی بسازم که بتواند در قالب یک دمو کار خود را آغاز کند و مدتی بعد با دریافت کمک‌های مردمی آن را گسترش دهم. من در نهایت موفق شدم زمان و بودجه‌ی کافی فراهم کنم؛ پس بخش اکشن و گیم‌پلی کلی بازی تغییری نخواهد کرد، اما در حال بازبینی مراحل و داستان هستم.

از امروز به بعد، من دیگر برروی Bright Memory کار نخواهم کرد، اما با این حال قصد دارم موارد «آزمایشی» جدیدی از ویژگی‌های مختلف بسازم تا بازی‌بازان آن‌ها را امتحان کنند. زمانی که توسعه‌ی Bright Memory: Infinite به پایان برسد، این عنوان در قالب یک بازی جداگانه منتشر خواهد شد. اما کسانی که Bright Memory را خریداری کرده‌اند یک «تخفیف ۱۰۰ درصدی» برای Bright Memory: Infinite دریافت خواهند کرد.

بازی Bright Memory: Infinite هم‌اکنون در حال توسعه است و در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی اصلی Bright Memory فردا در دسترس کاربران استیم قرار خواهد گرفت.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دانلود با کیفیت ۷۲۰P (نرخ فریم ۶۰) | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P (نرخ فریم ۶۰)

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید