ویدئوی کوتاهی از بازی جدید استودیوی اوالانچ منتشر شد

۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

استودیوی اوالانچ (Avalanche Studios) به‌تازگی بیانیه‌ای را در خصوص روند کاری خود منتشر کرده است. در این بیانیه آمده است که این استودیو به سه تیم مجزا تقسیم شده و آن‌ها در حال کار برروی چند عنوان معرفی نشده هستند. در این میان، ویدئوی کوتاهی از بازی جدید این استودیو منتشر شده است.

آقای پیم هولفو (Pim Holfve)، مدیر استودیوی آوالانچ، در این بیانیه اظهار داشت:

ما از سال ۲۰۰۳ میلادی کار خود را به عنوان یک تیم توسعه‌دهنده‌ی عناوین AAA آغاز کردیم و در طول ۵ سال گذشته، تجارت خودمان را گسترش دادیم و به عنوان ناشر، برخی از عناوینمان را منتشر کردیم. تقسیم استودیوی آوالانچ به سه تیم آغاز دوره‌ی جدیدی برای ماست. با وجود آنکه ما به سه بخش نوآوری گسترش یافته‌ایم، اما تمرکز اصلی ما این است که عناوین جهان باز با کیفیتی را برای میلیون‌ها نفر از بازی‌بازان در سراسر جهان ارائه دهیم.

می‌خواهیم این مناسبت را با ادای احترام به تاریخچه‌ی ما در ساخت بازی‌های جهان باز جشن بگیریم. در حال حاضر ما چند بازی را در دست توسعه داریم و این تنها شروع آن چیزی خواهد بود که آوالانچ برای یک دهه‌ی هیجان‌انگیز دیگر وعده داده است.

مجموعه‌ی جدید آوالانچ هم اکنون دارای دو بخش با نام‌های Avalanche Studios (سازنده‌ی سری Just Cause و بازی Rage 2) و یک تیم جدید با نام Systemic Reaction (سازنده‌ی Generation Zero) است که به صورت مستقل بازی‌ها را منتشر می‌کند. در همین راستا، به‌تازگی یک ویدئوی کوتاه از یکی از عناوین در حال ساخت استودیوی اوالانچ منتشر شده است. این بازی که هنوز نام آن مشخص نشده، توسط تیم Systemic Reaction ساخته می‌شود و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری در خصوص این عنوان منتشر شود. شما می‌توانید این تیزر کوتاه را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

از جمله عناوینی که توسط استودیوی اوالانچ ساخته شده‌اند، می‌توان به سری بازی‌های Just Cause و عناوین Rage 2, Mad Max و Generation Zero اشاره کرد. فروشگاه استیم تخفیفات ویژه‌ای را برای برخی از بازی‌های این استودیو در نظر گرفته است. شما هم‌اکنون می‌توانید بازی Rage 2 را با ۷۰ درصد، Generation Zero با ۴۰ درصد و بازی Just Casue 4 را با ۸۴ درصد تخفیف خریداری نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید