به‌روزرسان جدید Call of Duty: Warzone تاخیر خورد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

استودیوی انفینیتی وارد (Infinity Ward) امروز اعلام کرده است که به‌روزرسان بعدی بازی Call of Duty: Warzone با تاخیر عرضه خواهد شد. این به‌روزرسان قرار بود شب گذشته در دسترس کاربران قرار بگیرد.

استودیوی سازنده با انتشار پیام جدیدی در حساب توییتر خود خبر تاخیر این به‌روزرسان را با هواداران به اشتراک گذاشته است. با این حال، آن‌ها تاریخ جدید انتشار این به‌روزرسان را اعلام نکرده و تنها بیان کرده‌اند که محتوای جدید «در روزهای آینده» در دسترس قرار خواهد گرفت. این به‌روزرسان قرار بود اولین به‌روزرسان بزرگ بخش Warzone و آخرین به‌روزرسان بزرگ بازی Call of Duty: Modern Warfare در فصل جاری باشد.

در این به‌روزرسان، موارد جدید شامل یک نقشه‌ی چندنفره‌ی جدید، تغییر در آیتم‌های موجود در بخش بتل رویال و چندین سلاح جدید می‌شد. علاوه بر این، یک شخصیت جدید با نام Talon نیز برای بازی در نظر گرفته شده بود که تنها از طریق فروشگاه در دسترس قرار می‌گیرد. در پیام استودیوی سازنده آمده است:

به‌روزرسان بازی که برای امشب برنامه‌ریزی شده بود با تاخیر روبه‌رو شده و قرار است در روزهای آینده منتشر شود. این به‌روزرسان شامل شخصیت جدید ما، حالت‌های رایگان جدید و نقشه‌ی رایگان جدید بازی یعنی Khador Hideout می‌شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر شامل زمان دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسان باشید.

عنوان Call of Duty: Warzone از زمان عرضه با استقبال بسیار خوبی از سوی هواداران روبه‌رو شد و تا به حال، آمار کاربران این بازی از مرز ۳۰ میلیون نفر عبور کرده است. این بازی هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم محمد آریا مقدم و تحت عنوان «بازماندگان پیروزند» زا از طریق لینک قرار گرفته مطالعه بفرمایید.

12345678910(14 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید