بازی انحصاری جدید اکس‌باکس سری اکس در پایان هفته رونمایی خواهد شد

۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

حال که روزها یکی پس از دیگری می‌گذرند تا هرچه بیشتر به تاریخ عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعد نزدیک‌تر شویم، کم‌کم نوبت به معرفی بازی‌های جدید و مخصوصاً انحصاری برای این پلتفرم‌ها رسیده است.

به‌تازگی استودیوی داینامیک ولتاژ گیمز (Dynamic Voltage Games)، در حساب رسمی توییتر خود پیامی منتشر کرده و بازی‌بازان را از انتشار ویدئوی گیم‌پلی از بازی جدیدش مطلع کرده است. طبق توضیحات این توییت، بازی مورد بحث انحصاری اکس‌باکس سری اکس (احتمالاً انحصاری کنسولی) بوده و با رزولوشن ۴K Native و نرخ ۱۲۰ فریم برثانیه اجرا خواهد شد:

اواخر هفته‌ی جاری ویدئویی از گیم‌پلی اولین بازی انحصاری‌ام برای اکس‌باکس سری اکس منتشر می‌کنم. خبر خوب این است که این بازی با رزولوشن ۴K Native و نرخ فریم ۱۲۰ اجرا می‌شود اما خبر بد این که نمی‌توانم ویدئوی آن را با تنظیمات ۴K/120 ضبط کنم.

اگر بحث درباره‌ی دلیل عدم امکان ضبط گیم‌پلی با کیفیت اصلی برروی اکس‌باکس سری اکس را کنار بگذاریم، لازم به‌ذکر است این کنسول علاوه‌بر بازی جدید استودیوی داینامیک ولتاژ گیمز از دو بازی انحصاری دیگر یعنی Halo Infinite و Hellblade 2 نیز بهره خواهد برد. البته در نظر داشته باشید این بازی جدید احتمالاً خیلی کوچک‌تر از عناوین مذکور باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید